Angliya Premyer-ligasining navbatdagi turida «Vulverhempton» o‘z maydonida Birmingemning «Aston Villa» jamoasini qabul qiladi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Ushbu uchrashuv oldidan sobiq «Tottenhem» hujumchisi Roman Pavlyuchenko o‘z fikrlarini bildirdi. Bu haqda euro-football.ru xabar berdi.
Roman Pavlyuchenkoning fikriga ko‘ra, hozirda «Aston Villa» ancha kuchliroq holatda. Ularning o‘yinlari tartibli, jamoa o‘ziga ishonch bilan harakat qilmoqda va maqsadlariga erishishda qat’iyat ko‘rsatmoqda.
Sobiq futbolchi fikricha, «Aston Villa» safarda ham «Vulverhempton»dan ustun kelishi mumkin. Uchrashuv bugun, 27-fevral kuni bo‘lib o‘tadi.
O‘yin Toshkent vaqti bilan soat 01:00 da boshlanadi. Ayni paytda APL umumiy jadvalida «Vulverhempton» so‘nggi o‘rinda bormoqda.
Unai Emeri boshchiligidagi «Aston Villa» esa uchinchi pog‘onada joylashgan. Shu sababli, mutaxassislar bu bahsda mehmon jamoaning imkoniyatlarini yuqoriroq baholashmoqda.

«Астон Вилла» сыграет в гостях с «Вулверхэмптоном»
В очередном туре Английской Премьер-лиги «Вулверхэмптон» примет на своем поле команду «Астон Вилла» из Бирмингема. Об этом сообщает Zamin.uz.
Перед этой встречей бывший нападающий «Тоттенхэма» Роман Павлюченко поделился своими мыслями. Об этом сообщает euro-football.ru.
По мнению Романа Павлюченко, в настоящее время «Астон Вилла» находится в более сильной форме. Их игра организована, команда действует с уверенностью и проявляет решимость в достижении своих целей.
По мнению бывшего футболиста, «Астон Вилла» может одержать победу над «Вулверхэмптоном» и в гостях. Матч состоится сегодня, 27 февраля.
Игра начнется в 01:00 по ташкентскому времени. В настоящее время в общем турнирном таблице АПЛ «Вулверхэмптон» занимает последнее место.
«Астон Вилла» под руководством Унаи Эмери занимает третью позицию. По этой причине специалисты оценивают шансы гостевой команды выше в этом противостоянии.