Ronaldu «Al-Feyha»ga qarshi o‘yinni asosiy tarkibda boshlaydi
Shanba oqshomida Saudiya Arabistoni Pro-ligasida «Al-Nasr» jamoasi safarda «Al-Feyha» klubiga qarshi o‘yin o‘tkazadi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Ushbu uchrashuv uchun Ar-Riyod klubining bosh murabbiyi Jorje Jezush asosiy tarkibni e’lon qildi. Bu haqda euro-football.ru xabar berdi.
Uchrashuvni quyidagi futbolchilar boshlaydi: Bento, al-Bushayl, Simakan, Martines, al-Amri, Brozovich, al-Haybari, Koman, Mane, Felish va Ronaldu. Tarkibda portugaliyalik yulduz futbolchi Krishtianu Ronaldu ham bor.
U o‘yinni ilk daqiqalardan boshlaydi va o‘zining navbatdagi maqsadi – 1000 ta golga erishish yo‘lida harakat qiladi. Hozirgi kunga kelib, Ronalduning hisobida 965 ta gol mavjud.
Agar «Al-Nasr» ushbu o‘yinda g‘alaba qozonsa, jamoa Pro-liga turnir jadvalida yana birinchi o‘rinni egallashi mumkin. Ushbu muhim bahsni matnli translyatsiya orqali kuzatib borish imkoniyati mavjud.

Роналду начнет игру в основном составе против «Аль-Фейхи»
В субботу вечером в Саудовской Аравии в Про-лиге команда «Аль-Наср» проведёт выездной матч против клуба «Аль-Фейха». Об этом сообщает Zamin.uz.
Главный тренер клуба из Эр-Рияда Жорже Жезуш объявил основной состав на эту встречу. Об этом сообщает euro-football.ru.
Матч начнут следующие футболисты: Бенто, аль-Бушайл, Симакан, Мартинес, аль-Амри, Брозович, аль-Хайбари, Коман, Мане, Фелиш и Роналду. В составе также присутствует португальская звезда Криштиану Роналду.
Он начнёт игру с первых минут и будет стремиться к своей следующей цели — достижению 1000 голов. На сегодняшний день у Роналду в активе 965 голов.
Если «Аль-Наср» выиграет этот матч, команда сможет вновь занять первое место в турнирной таблице Про-лиги. Есть возможность следить за этим важным матчем через текстовую трансляцию.