"Al-Nasr" jamoasi hujumchisi Krishtianu Ronaldu Saudiya Arabistoni chempionati doirasidagi "Al-Feyha" jamoasiga qarshi o‘yinda 3:1 hisobidagi g‘alabadan so‘ng ijtimoiy tarmoqlarda o‘z fikrlarini bildirdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Bu haqda euro-football.ru xabar berdi. 41 yoshli portugaliyalik futbolchi o‘yin boshida hisobni ochish imkoniyatiga ega bo‘ldi, biroq penalti zarbasini aniq amalga oshira olmadi.
U mazkur uchrashuvda gol ura olmadi va 81-daqiqada almashtirildi. O‘yindan so‘ng Ronaldu ijtimoiy tarmoqlarda qisqa izoh qoldirdi: "Birga o‘sishda davom etamiz!
Muhim g‘alaba!" Saudiya chempionatining 24-turidan so‘ng "Al-Nasr" jamoasi 61 ochko to‘plab, musobaqa jadvalida birinchi o‘rinni egallab turibdi. Undan keyingi o‘rinlarda "Al-Ahli" (59 ochko) va "Al-Hilol" (58 ochko) joylashgan.

Нападающий команды "Аль-Наср" Криштиану Роналду после победы со счётом 3:1 над командой "Аль-Фейха" в чемпионате Саудовской Аравии поделился своими мыслями в социальных сетях. Об этом сообщает Zamin.uz.
Об этом сообщает euro-football.ru. 41-летний португальский футболист имел возможность открыть счёт в начале матча, однако не реализовал пенальти.
Он не смог забить в этой встрече и был заменён на 81-й минуте. После игры Роналду оставил короткий комментарий в социальных сетях: "Продолжаем расти вместе!
Важная победа!" После 24-го тура чемпионата Саудовской Аравии команда "Аль-Наср" набрала 61 очко и занимает первое место в турнирной таблице. Следующими идут "Аль-Ахли" (59 очков) и "Аль-Хилол" (58 очков).