Golovin ketma-ket uchinchi o‘yinda assist berdi
Fransiya chempionatining 24-tur o‘yinlari davomida Aleksandr Golovin harakat qilayotgan "Monako" jamoasi navbatdagi uchrashuvini o‘tkazdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Shanba kuni bo‘lib o‘tgan bahsda "Monako" jamoasi "Anje"ni 2:0 hisobida mag‘lubiyatga uchratdi. Ushbu o‘yinda rossiyalik yarim himoyachi Aleksandr Golovin yana samarali o‘yin ko‘rsatib, golli uzatmani amalga oshirdi.
Bu haqda euro-football.ru xabar berdi. Qayd etilishicha, Golovin ketma-ket uchinchi o‘yinda jamoadoshlariga assist berishga muvaffaq bo‘lmoqda.
Bungacha u "Monako" safida bunday uzoq davom etgan seriyaga erishmagandi. Bu holat futbolchining hozirgi yuqori sport formasidan dalolat beradi.
Ma’lumki, Golovin 2018 yildan buyon "Monako" sharafini himoya qilib keladi. Jamoa ayni damda Fransiya chempionatining turnir jadvalida 7-o‘rinni egallab turibdi.
Golovinning so‘nggi o‘yinlardagi muvaffaqiyati jamoaning umumiy natijalariga ham ijobiy ta’sir ko‘rsatmoqda.

Головин сделал передачу в третьем матче подряд
В рамках 24-го тура чемпионата Франции команда "Монако", за которую выступает Александр Головин, провела очередной матч. Об этом сообщает Zamin.uz.
В субботнем поединке "Монако" одержал победу над "Анже" со счётом 2:0. В этой игре российский полузащитник Александр Головин вновь показал эффективную игру, сделав голевую передачу.
Об этом сообщает euro-football.ru. Отмечается, что Головин сумел сделать результативную передачу в третьем матче подряд.
Ранее он не достигал такой продолжительной серии в составе "Монако". Это свидетельствует о высокой спортивной форме футболиста на данный момент.
Известно, что Головин защищает цвета "Монако" с 2018 года. В настоящее время команда занимает 7-е место в турнирной таблице чемпионата Франции.