Ronaldu: "Birga o‘sishda davom etamiz!"
"Al-Nasr" klubi hujumchisi Krishtianu Ronaldu Saudiya Arabistoni chempionatida "Al-Feyha" jamoasiga qarshi o‘yinda 3:1 hisobida g‘alaba qozonganidan so‘ng ijtimoiy tarmoqlarda post qoldirdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Bu haqda euro-football.ru xabar berdi. 41 yoshli portugaliyalik futbolchi uchrashuv boshida penaltidan foydalanish imkoniga ega bo‘ldi, biroq zarbasini golga aylantira olmadi.
Shuningdek, o‘yin davomida ham darvoza to‘rini ishg‘ol eta olmadi. U 81-daqiqada maydondan zaxiraga olindi.
Shunga qaramay, jamoasi muhim g‘alabani qo‘lga kiritdi. Uchrashuvdan so‘ng Ronaldu o‘z fikrlarini quyidagicha ifoda etdi: "Birga o‘sishda davom etamiz!
Muhim g‘alaba!" Saudiya ligasi turnir jadvaliga ko‘ra, 24 turdan so‘ng "Al-Nasr" 61 ochko bilan peshqadamlik qilmoqda. Ikkinchi o‘rinda 59 ochkoga ega "Al-Ahli" joylashgan bo‘lsa, kuchli uchlikni 58 ochko to‘plagan "Al-Hilol" yakunlab turibdi.

Роналду: "Продолжаем расти вместе!"
Нападающий клуба "Аль-Наср" Криштиану Роналду после победы со счётом 3:1 над командой "Аль-Фейха" в чемпионате Саудовской Аравии опубликовал пост в социальных сетях. Об этом сообщает Zamin.uz.
Об этом сообщает euro-football.ru. 41-летний португалец имел возможность реализовать пенальти в начале матча, но не смог забить.
Также в течение игры он не смог поразить ворота. На 81-й минуте он был заменён.
Тем не менее, его команда одержала важную победу. После матча Роналду выразил свои мысли следующим образом: "Продолжаем расти вместе!
Важная победа!" Согласно турнирной таблице лиги Саудовской Аравии, после 24 туров "Аль-Наср" лидирует с 61 очком. На втором месте находится "Аль-Ахли" с 59 очками, а тройку сильнейших замыкает "Аль-Хилал" с 58 очками.