Ispaniya chempionatining 26-turi doirasidagi so'nggi o'yin bugun, 2 mart kuni "Real Madrid" va "Xetafer" jamoalari o'rtasida o'tkaziladi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Bu haqda euro-football.ru xabar bermoqda. Mutaxassislar va bukmekerlar fikricha, "Real Madrid"ning g'alaba qozonish ehtimoli 72,3 foizni tashkil etadi.
Uchrashuv durang bilan yakunlanishi ehtimoli 18,8 foiz, "Xetafer"ning g'alaba qozonish ehtimoli esa 8,9 foiz deb baholanmoqda. Ushbu jamoalar o'rtasidagi so'nggi uchrashuv 2025 yil 19 oktyabrda bo'lib o'tgan edi va unda "Real Madrid" 1:0 hisobida g'alaba qozongan.
Bugungi o'yin jonli efirda sport portalimiz orqali namoyish etiladi. Uchrashuv Toshkent vaqti bilan soat 01:00 da boshlanadi.
Jamoalar o'rtasidagi bu to'qnashuv futbol ishqibozlari uchun qiziqarli bo'lishi kutilmoqda. "Real Madrid"ning uy uchrashuvi bo'lgani sababli, ular maydonda ustunlikka ega bo'lishi mumkin.
Biroq, "Xetafer" jamoasi ham o'z imkoniyatlarini ishga solib, raqibga qarshi kurash olib borishi ehtimoldan xoli emas. Ushbu o'yin chempionatning muhim bahslaridan biri bo'lishi kutilmoqda.

«Реал Мадрид» и «Хетафе» сегодня встретятся
Последний матч 26-го тура чемпионата Испании состоится сегодня, 2 марта, между командами «Реал Мадрид» и «Хетафе». Об этом сообщает Zamin.uz.
Об этом сообщает euro-football.ru. По мнению экспертов и букмекеров, вероятность победы «Реал Мадрид» составляет 72,3 процента.
Вероятность ничейного исхода оценивается в 18,8 процента, а вероятность победы «Хетафе» — в 8,9 процента. Последняя встреча этих команд состоялась 19 октября 2025 года, в которой «Реал Мадрид» выиграл со счётом 1:0.
Сегодняшний матч будет транслироваться в прямом эфире на нашем спортивном портале. Начало встречи по ташкентскому времени в 01:00.
Это противостояние между командами ожидается интересным для футбольных болельщиков. Поскольку «Реал Мадрид» играет дома, у них может быть преимущество на поле.
Однако команда «Хетафе» также может использовать свои возможности и бороться с соперником. Эта игра ожидается одним из важных матчей чемпионата.