Ronaldu jarohatidan so'ng ilk bor ijtimoiy tarmoqda post qoldirdi
Mashhur futbolchi jarohatini davolash maqsadida Ispaniyaga yo‘l olgan edi. Bu haqda bombardir.ru sayti xabar berdi.
Klub matbuot xizmati portugaliyalik futbolchining qancha vaqt maydondan chetda qolishi haqida aniq ma’lumot bermagan bo‘lsa-da, Ronaldu tiklanish jarayoni boshlanganini e’lon qildi. U o‘z sahifasida shifoxonadan yoki tiklanish paytidagi suratlarni joylab, jamoasiga dalda berdi.
Futbolchi postida: "Tiklanish jarayonidaman va bugungi o‘yinni tomosha qilishga tayyorman. Oldinga, Al-Nasr!" deb yozdi.
Garchi u jamoasidan uzoqda bo‘lsa-da, klubning muhim o‘yinlarini diqqat bilan kuzatayotganini bildirdi. Eslatib o‘tish joizki, Ronaldu Saudiya Arabistoni chempionatida yaxshi natijalar ko‘rsatayotgani bilan jarohat tufayli bir muddat maydonga tusha olmaydi.
Muxlislar uning tez orada safga qaytishini intiqlik bilan kutishmoqda. Ma’lumot manbasi: bombardir.ru.

Роналду впервые после травмы опубликовал пост в социальных сетях
Нападающий футбольного клуба "Аль-Наср" Криштиану Роналду впервые после временного отъезда из Саудовской Аравии опубликовал пост на своей странице в социальной сети. Об этом сообщает Zamin.uz.
Знаменитый футболист отправился в Испанию для лечения травмы. Об этом сообщает сайт bombardir.ru.
Пресс-служба клуба не предоставила точной информации о том, сколько времени португалец проведет вне поля, однако Роналду объявил о начале процесса восстановления. Он разместил на своей странице фотографии из больницы и во время реабилитации, поддержав свою команду.
В своем посте футболист написал: "Я в процессе восстановления и готов смотреть сегодняшний матч. Вперед, Аль-Наср!"
Хотя он и находится вдали от команды, Роналду сообщил, что внимательно следит за важными играми клуба. Напомним, что Роналду показывает хорошие результаты в чемпионате Саудовской Аравии, но из-за травмы некоторое время не сможет выйти на поле.