Harri Keyn Bavariyadagi faoliyati va jamoa muhitidan mamnun
Myunxen Bavariyasi hujumchisi Harri Keyn klubdagi faoliyati va jamoadagi umumiy muhitdan to'liq qoniqayotganini ma'lum qildi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Futbolchining so'zlariga ko'ra, Myunxen klubi a'zolari o'rtasida mustahkam birdamlik mavjud bo'lib, barcha bir maqsad yo'lida harakat qilmoqda. Inglizistonlik hujumchi Sky Sport Germany nashriga bergan intervyusida o'zini Germaniyada chinakamiga baxtli his qilayotganini ta'kidladi.
U jamoa bilan uyg'unlikda ishlayotgani va oldinda hali bajarilishi kerak bo'lgan muhim vazifalar turganini qayd etdi. Keynning ta'kidlashicha, barcha futbolchilar bir yo'nalishda harakat qilmoqda va bu jamoaning kelgusi yutuqlari uchun asos bo'ladi.
Ma'lumki, Bavariya Bundesligada chempionlikni muddatidan avval rasman hal qildi. Ushbu natija klub uchun katta muvaffaqiyat hisoblanadi va Harri Keyn uchun Germaniyadagi uchinchi sovrin sifatida qayd etilmoqda.
Bu g'alaba futbolchining yangi muhitga tez moslashgani va jamoaga sezilarli hissa qo'shayotganidan dalolat beradi. Harri Keyn 2023 yildan buyon Myunxen jamoasi sharafini himoya qilib kelmoqda.
Undan avval u uzoq yillar davomida Londonning Tottenhem klubida to'p surdi va Angliya Premer ligasining eng kuchli hujumchilardan biri sifatida tanildi. Hozirgi kunda Keyn Bavariya klubidagi barqarorlikdan va sovrinlar uchun kurashayotganidan mamnun.
U jamoa bilan birgalikda yanada yuksak cho'qqilarni zabt etishni va yangi g'alabalarga erishishni maqsad qilgan. Manba: Sky Sport Germany

Гарри Кейн доволен своей игрой в Баварии и атмосферой в команде
Нападающий «Баварии» из Мюнхена Гарри Кейн заявил, что полностью доволен своей карьерой в клубе и общей атмосферой в команде. Об этом сообщает Zamin.uz.
По словам футболиста, среди членов мюнхенского клуба существует крепкое единство, и все действуют ради одной цели. Английский нападающий в интервью изданию Sky Sport Germany подчеркнул, что чувствует себя по-настоящему счастливым в Германии.
Он отметил, что работает в гармонии с командой и впереди еще стоят важные задачи, которые необходимо выполнить. Кейн подчеркнул, что все футболисты двигаются в одном направлении, и это станет основой для будущих достижений команды.
Известно, что «Бавария» досрочно официально решила вопрос о чемпионстве в Бундеслиге. Этот результат считается большим успехом для клуба и фиксируется как третий трофей Гарри Кейна в Германии.
Эта победа свидетельствует о том, что футболист быстро адаптировался к новой обстановке и вносит значительный вклад в команду. Гарри Кейн защищает честь мюнхенской команды с 2023 года.
До этого он многие годы выступал за лондонский «Тоттенхэм» и был признан одним из сильнейших нападающих Английской Премьер-лиги. В настоящее время Кейн доволен стабильностью в клубе «Бавария» и борьбой за трофеи.
Он стремится вместе с командой покорить еще более высокие вершины и добиться новых побед. Источник: Sky Sport Germany