Yozgi transfer oynasining so‘nggi kunlarida Angliya Premer-ligasi klublari o‘rtasida navbatdagi yirik bitim amalga oshmoqda. Bu haqda One.uz xabar beradi.
Londonning «Tottenhem» klubi «Manchester Siti» hujumchisi Umar Marmushni o‘z safiga qo‘shib olish bo‘yicha og‘zaki kelishuvga erishdi. Jahon futbolidagi eng ishonchli insayder Fabritsio Romanoning xabar berishicha, ikki klub o‘rtasidagi muzokaralar muvaffaqiyatli yakunlanib, barcha asosiy bandlar kelishib olingan.
Transfer shartlari va moliyaviy qiymat Kelishuv tafsilotlari quyidagicha ko‘rinish olgan. Bitim formati: Tomonlar dastlab futbolchini bir
«Neftchi» «So‘g‘diyona»ni 3:0 mag'lub etib urinishini mustahkam qildi
O‘zbekiston Superligasining 19-turida Farg‘onaning «Neftchi» klubi Jizzaxning «So‘g‘diyona» jamoasini o‘z maydonida qabul qildi. Bellashuv «Istiqlol» stadionida

В последние дни летнего трансферного окна между клубами Английской Премьер-лиги происходит очередная крупная сделка. Об этом сообщает One.uz.
Лондонский клуб «Тоттенхэм» достиг устного соглашения о приобретении нападающего «Манчестер Сити» Умара Мармуша. По информации надежного инсайдера мирового футбола Фабрицио Романо, переговоры между клубами успешно завершены, все ключевые пункты согласованы.
Условия трансфера и финансовая стоимость Детали соглашения имеют следующий вид. Формат сделки: Стороны сначала футболиста