Aleksandra Trusova o‘g‘li bilan ilk fotosuratlarini e’lon qildi
Olimpiya medali sohibasi, figurali uchuvchi Aleksandra Trusova o‘g‘li va turmush o‘rtog‘i Makar Ignatov bilan tushgan ilk fotosuratlarini muxlislari bilan bo‘lishdi. Bu haqida Zamin.uz xabar berdi.
U Telegram’dagi sahifasida bolasi bilan iliq va samimiy lahzalardan iborat suratlarni e’lon qilib, chaqaloqning qanchalik tez ulg‘ayayotganidan hayratda ekanligini bildirdi. Suratlarda baxtiyor ona farzandi bilan uy sharoitida kamera qarshisida tasvirga tushgan.
Trusova oq ko‘ylak va och sariq shim kiygan, kichkintoy esa bej rangli kombinzon kiygan. U o‘zining birinchi fotosessiyasida farzandining tez o‘sishiga e’tibor qaratdi va oxirgi uch hafta davomida suratlarni ko‘rib, bolaning qanchalik tez ulg‘ayayotganini qayd etdi.
Suratga olish jarayonidan keyin ham o‘g‘lining sezilarli darajada o‘zgarib ulgurgani aytilmoqda. Sportchining muxlislari uni samimiy tabriklab, bolaga mustahkam sog‘lik tilashdi.
Ko‘pchilik suratlarni samimiy va ta’sirchan deb baholadi. Eslatib o‘tamiz, Makar Ignatov 2024 yil iyun oyida Sankt-Peterburgdagi ko‘prik oldida Aleksandraga turmush qurishni taklif qilgan edi.
Shu yilning avgustida juftlik nikohdan o‘tib, 6 avgustda ota-ona bo‘ldi. Farzand kutayotgani haqidagi gap-so‘zlar yanvar oyida tarqalgan bo‘lib, o‘sha paytda Trusovaning shou davomida murakkab elementlarni bajarishdan voz kechgani va qomatidagi o‘zgarishlar tomoshabinlar e’tiboridan chetda qolmagan.
Ikki oy o‘tib, figurali uchuvchi homiladorligini rasman tasdiqladi va turmush o‘rtog‘i bilan birga romantik chiqish qildi. Qizig‘i shundaki, Trusova allaqachon farzandini muz ustiga olib chiqib, ijtimoiy tarmoqlarda katta qiziqish va munozaralarga sabab bo‘ldi.

Александра Трусова опубликовала первые фотографии с сыном
Обладательница олимпийской медали, фигуристка Александра Трусова поделилась с поклонниками первыми фотографиями с сыном и супругом Макаром Игнатовым. Об этом сообщает Zamin.uz.
Она опубликовала на своей странице в Telegram тёплые и искренние снимки с ребёнком, выразив удивление тем, как быстро малыш растёт. На фотографиях счастливая мама запечатлена с ребёнком дома перед камерой.
Трусова была одета в белую блузку и светло-жёлтые брюки, а малыш — в бежевый комбинезон. В своей первой фотосессии она обратила внимание на быстрый рост ребёнка и отметила, что за последние три недели, просматривая фотографии, заметила, как стремительно он развивается.
Сообщается, что после фотосессии её сын заметно изменился. Поклонники спортсменки тепло поздравили её и пожелали малышу крепкого здоровья.
Многие оценили фотографии как искренние и трогательные. Напомним, что в июне 2024 года Макар Игнатов сделал Александре предложение руки и сердца у моста в Санкт-Петербурге.
В августе этого года пара официально зарегистрировала брак и 6 августа стала родителями. Слухи о беременности появились в январе, когда Трусова отказалась выполнять сложные элементы на шоу, а изменения в её фигуре не остались незамеченными зрителями.
Через два месяца фигуристка официально подтвердила свою беременность и вместе с супругом устроила романтическое выступление. Интересно, что Трусова уже вывела ребёнка на лёд, что вызвало большой интерес и обсуждения в социальных сетях.