Lamin Yamal va Nikki Nikol Xorvatiyada sayr qildi
Barselonaning yosh futbolchisi Lamin Yamal jarohatdan so‘ng tiklanish jarayonida vaqtini samarali o‘tkazmoqda. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Hozirda u 25 yoshli argentinalik qo‘shiqchi Nikki Nikol bilan birga bo‘lib, ular bir necha romantik damlarni birga o‘tkazmoqda. Ispaniya ommaviy axborot vositalarining xabar berishicha, juftlik Xorvatiya orollari ustidan vertolyotda uchib sayr qilgan.
Lamin Yamal ushbu lahzalarning videotasvirlarini ijtimoiy tarmoqlardagi sahifasida ham ulashgan. Video davomida futbolchi hazil tariqasida Nikki parvoz paytida biroz bosh aylanganini aytgan.
Muxlislar bu holatni samimiy va romantik deb baholashmoqda. Hozirda Lamin Yamal jarohatidan to‘liq sog‘ayish uchun individual mashg‘ulotlarni olib bormoqda va tez orada Barselona jamoasi safida maydonga qaytishi kutilmoqda.
Oldinroq u Instagramda Nikki Nikol bilan tushgan suratini joylab, uning tug‘ilgan kunini tabriklagan va shu orqali o‘zlarining ishqiy munosabatlarini ommaga ma’lum qilgan edi. Muxlislar bu juftlikni futbol va musiqaning yangi romantik jufti deb atashmoqda.
Lamin Yamal esa nafaqat sportdagi, balki shaxsiy hayotidagi yorqin lahzalarni ham boshdan kechirmoqda.

Ламин Ямал и Никки Никол прогулялись по Хорватии
Молодой футболист Барселоны Ламин Ямал эффективно проводит время в процессе восстановления после травмы. Об этом сообщает Zamin.uz.
В настоящее время он находится вместе с 25-летней аргентинской певицей Никки Никол, и они проводят несколько романтических моментов вместе. По сообщениям испанских СМИ, пара совершила прогулку на вертолёте над хорватскими островами.
Ламин Ямал также поделился видеозаписями этих моментов на своей странице в социальных сетях. В видео футболист в шутку отметил, что Никки немного закружилась голова во время полёта.
Поклонники оценивают эту ситуацию как искреннюю и романтичную. В настоящее время Ламин Ямал проводит индивидуальные тренировки для полного восстановления после травмы и вскоре ожидается его возвращение на поле в составе команды Барселоны.
Ранее он опубликовал в Instagram фотографию с Никки Никол, поздравив её с днём рождения и таким образом объявив о своих романтических отношениях. Поклонники называют эту пару новой романтической парой футбола и музыки.