Tatyana Arntgols va Mark Bogatirev ajrashdi
Tatyana Arntgols va Mark Bogatirevning besh yil davom etgan nikohi rasman bekor qilindi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Ularning oilaviy munosabatlari rasmiy ravishda o‘z nihoyasiga yetganini "RIA Novosti" agentligi xabar berdi. Nikohni bekor qilish to‘g‘risidagi qaror Nijegorod tumanidagi miroviy sud tomonidan qabul qilingan.
Sud jarayonida tomonlar sud majlisida ishtirok etmagan va ariza asosida qaror qabul qilingan. Sud Bogatirevning talablarini qanoatlantirgan holda ishni yakunlagan.
Ma’lum bo‘lishicha, Tatyana va Mark 2015 yilda oila qurgan, biroq bir necha yil o‘tib, ularning nikohi rasman tugatilgan. Ajrashish jarayoni 2023 yilning 10 noyabr kuni boshlangan.
Ayrim bahsli masalalar va noto‘g‘ri ma’lumotlar munozaralarga sabab bo‘lgan. Mark Bogatirev bu borada o‘z fikrlarini bildirar ekan, ayrim ma’lumotlarning haqiqatga mos emasligini ta’kidlagan.
Mark Bogatirevning oilaviy hayotida yuz bergan o‘zgarishlardan so‘ng, Tatyana Arntgols 2020 yilda yangi turmush o‘rtog‘i bilan oila qurgan. U avvalgi nikohidan o‘g‘li va qizini olib kelgan.
Bugungi kunda Arntgols va Bogatirevning oilaviy holati ko‘pchilikning diqqat markazida. Ularning shaxsiy qarorlari va oila hayotidagi o‘zgarishlar jamoatchilikda qiziqish uyg‘otmoqda.

Татьяна Арнтгольц и Марк Богатырев развелись
Брак Татьяны Арнтгольс и Марка Богатырева, продолжавшийся пять лет, официально расторгнут. Об этом сообщает Zamin.uz.
Агентство "РИА Новости" сообщило, что их семейные отношения официально завершились. Решение о расторжении брака было принято мировым судом Нижегородского района.
Во время судебного процесса стороны не присутствовали на заседании, и решение было принято на основании заявления. Суд удовлетворил требования Богатырева и завершил дело.
Известно, что Татьяна и Марк поженились в 2015 году, но спустя несколько лет их брак был официально расторгнут. Процесс развода начался 10 ноября 2023 года.
Некоторые спорные вопросы и недостоверная информация вызвали дискуссии. Марк Богатырев, высказывая своё мнение, подчеркнул, что некоторые данные не соответствуют действительности.
После изменений в семейной жизни Марка Богатырева, Татьяна Арнтгольс в 2020 году создала новую семью с другим супругом. Она привезла с собой сына и дочь от предыдущего брака.
В настоящее время семейное положение Арнтгольс и Богатырева находится в центре внимания многих. Их личные решения и изменения в семейной жизни вызывают интерес у общественности.