Sevgilisi bilan til biriktirgan ayol erini o‘ldirdi
Hindistonning Rajastxan shtatida 23 yoshli ayol o‘ynashi bilan kelishib, turmush o‘rtog‘ini o‘ldirgani aytilmoqda. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Bu haqda NDTV xabar berdi. Ma’lum bo‘lishicha, 25 yoshli Sanjay ismli erkak Anjali bilan 2018 yilda to‘y marosimida tanishgan.
Ular telefon raqamlarini almashgan bo‘lsa-da, keyinchalik aloqa uzilgan. Oradan yillar o‘tib, 2024 yilda Anjali Sanjayni qidirib topadi va ular orasida sevgi munosabatlari boshlanadi.
Ammo qizning ota-onasi bu munosabatga qarshilik qilib, 2025 yil oktyabr oyida uni boshqa bir erkak – Ashish Kumar ismli kishiga turmushga berishadi. Turmushidan norozi bo‘lgan Anjali sevgilisi bilan aloqasini davom ettiradi va qonuniy turmush o‘rtog‘idan qutulishga qaror qiladi.
2026 yilning 30 yanvar kuni Anjali eri Ashishni sayrga taklif qiladi. Shu vaqtda uning sevgilisi va yana ikki sherigi yo‘l chetida yashirinib, qurbonni kutayotgan edi.
Erkaklar Ashishga hujum qilib, uning boshiga tayoq bilan bir necha bor urishadi, so‘ng uni sharf bilan bo‘g‘ib o‘ldirishadi. Jinoyatni o‘g‘irlik sifatida ko‘rsatish maqsadida Anjali bosqinchilarga o‘z ziraklari va erining telefonini beradi.
Shundan so‘ng u o‘zini hushidan ketgan qilib ko‘rsatadi. Yo‘ldan o‘tayotgan odamlar holatni ko‘rib, politsiyaga xabar berishadi.
Jabrlangan er-xotin kasalxonaga olib ketiladi, biroq Ashish Kumar vafot etadi. Tibbiy tekshiruv natijalariga ko‘ra, Ashish bo‘g‘ilib o‘lgani aniqlanadi.
Dastlab Anjali uni mashina urib ketgan deb da’vo qilgan bo‘lsa-da, keyinchalik uning sevgilisi va sheriklari bilan jinoyat sodir etgani fosh bo‘ladi. Hozirda barcha gumondorlar hibsga olingan.

Женщина, которая изменила мужу с любовником, убила своего мужа
В индийском штате Раджастхан 23-летняя женщина, по сообщениям, убила своего мужа после того, как договорилась с ним поиграть. Об этом сообщает Zamin.uz.
Об этом сообщает NDTV. Известно, что 25-летний мужчина по имени Санжай познакомился с Анжали на свадебной церемонии в 2018 году.
Хотя они обменялись номерами телефонов, позже связь была прервана. Спустя несколько лет, в 2024 году Анжали нашла Санжая, и между ними начались любовные отношения.
Однако родители девушки были против этих отношений и в октябре 2025 года выдали её замуж за другого мужчину — Ашиша Кумара. Недовольная браком, Анжали продолжала общаться с возлюбленным и решила избавиться от законного мужа.
30 января 2026 года Анжали пригласила мужа Ашиша на прогулку. В это время её возлюбленный и ещё двое сообщников прятались у обочины дороги, ожидая жертву.
Мужчины напали на Ашиша, несколько раз ударили его по голове палкой, а затем задушили шарфом. Чтобы представить преступление как ограбление, Анжали передала нападавшим свои украшения и телефон мужа.
После этого она притворилась потерявшей сознание. Прохожие, увидевшие ситуацию, сообщили в полицию.
Пострадавших супругов доставили в больницу, но Ашиш Кумар скончался. По результатам медицинской экспертизы было установлено, что Ашиш умер от удушения.
Первоначально Анжали утверждала, что его сбила машина, но позже выяснилось, что преступление совершили её возлюбленный и сообщники. В настоящее время все подозреваемые задержаны.