Dollar kursi 25-26 so‘mga pasayishi kutilmoqda
17-fevral kuni uchun dollar kursining 25-26 so‘mga pasayishi kutilmoqda. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Bu ma’lumot Markaziy bank va boshqa moliyaviy tashkilotlarning prognozlariga asoslangan. Quyida banklarda dollarni sotish va sotib olish bo‘yicha eng yaxshi kurslar keltirilgan.
Dollarni sotish bo‘yicha eng yaxshi kurslar: - Garantbank — 12 170 so‘m - NBU (Milliy bank) — 12 170 so‘m - Agrobank — 12 170 so‘m - Asia Alliance Bank — 12 170 so‘m Dollarni sotib olish bo‘yicha eng yaxshi kurslar: - Davrbank — 12 220 so‘m - Apexbank — 12 225 so‘m - Aloqabank — 12 230 so‘m - SQB (Sanoat qurilish banki) — 12 230 so‘m Mazkur kurslar banklarning rasmiy ma’lumotlariga asoslangan bo‘lib, ular kun davomida o‘zgarishi mumkin. Shu sababli, valyuta operatsiyalarini amalga oshirishdan oldin banklar bilan bog‘lanib, aniq ma’lumot olish tavsiya etiladi.

Ожидается снижение курса доллара на 25-26 сум
Эта информация основана на прогнозах Центрального банка и других финансовых организаций. Ниже приведены лучшие курсы продажи и покупки доллара в банках.
Лучшие курсы продажи доллара: - Garantbank — 12 170 сум - НБУ (Национальный банк) — 12 170 сум - Agrobank — 12 170 сум - Asia Alliance Bank — 12 170 сум Лучшие курсы покупки доллара: - Davrbank — 12 220 сум - Apexbank — 12 225 сум - Aloqabank — 12 230 сум - SQB (Промышленно-строительный банк) — 12 230 сум Указанные курсы основаны на официальных данных банков и могут изменяться в течение дня. Поэтому рекомендуется перед проведением валютных операций связаться с банками для получения точной информации.