Mashhur qo‘shiqchi va aktrisa Selena Gomez yaqinda o‘z blogida onalik haqidagi orzusi bilan o‘rtoqlashdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Bu mavzu "Veyverli Pleys sehrgarlari" serialining yangi, qayta suratga olinayotgan qismidagi voqealar sababli yana dolzarb bo‘ldi. Selena o‘zining ijro etgan qahramoni Aleks Russoning ona sifatida ko‘rsatilgan kadrlarini ijtimoiy tarmoqdagi sahifasida ulashib, "Umid qilamanki, bir kun kelib men ham ona bo‘laman", deb yozdi.
Avval bergan intervyularidan birida u sog‘lig‘i bilan bog‘liq jiddiy muammolar sabab farzand ko‘ra olmasligini tan olgan edi. Vanity Fair nashriga bergan suhbatida Selena shunday degan: "Men ilgari hech kimga aytmaganman, ammo afsuski, o‘z farzandimni ko‘tara olmayman.
Sog‘lig‘imdagi ba’zi muammolar hayotimni va chaqaloqning hayotini xavf ostiga qo‘yishi mumkin. Bu holat meni uzoq vaqt bezovta qilgan." Shunga qaramay, Selena ona bo‘lish istagini yo‘qotmaganini ta’kidladi.
U kelajakda surrogat ona xizmatidan foydalanishi yoki farzand asrab olishi mumkinligini bildirdi. Hozirda Selena Gomez prodyuser Benni Blanko bilan turmush qurgan.
Ular 2024 yil 12 dekabrda rasmiy nikohdan o‘tganini e’lon qilgan, to‘y esa 28 sentyabr kuni Kaliforniyada bo‘lib o‘tgan. Marosim soddaligi va samimiy muhiti bilan ajralib turgan bo‘lsa-da, unda ko‘plab mashhur shaxslar ishtirok etgan.
Selena Gomezning onalik orzusi va shaxsiy hayotidagi o‘zgarishlar muxlislar tomonidan katta qiziqish bilan kutib olinmoqda.

Selena Gomez открыто рассказала о своей мечте стать матерью
Известная певица и актриса Селена Гомес недавно поделилась в своем блоге мечтой о материнстве. Об этом сообщает Zamin.uz.
Эта тема вновь стала актуальной из-за событий в новом, переосмысленном сезоне сериала "Волшебники из Вейверли Плэйс". Селена опубликовала на своей странице в социальной сети кадры с её героиней Алекс Руссо в роли матери и написала: "Надеюсь, однажды я тоже стану мамой".
В одном из предыдущих интервью она призналась, что из-за серьезных проблем со здоровьем не может иметь детей. В беседе с изданием Vanity Fair Селена сказала: "Раньше я никому не рассказывала, но, к сожалению, я не могу выносить собственного ребенка.
Некоторые проблемы со здоровьем могут поставить под угрозу мою жизнь и жизнь малыша. Это долгое время меня беспокоило". Тем не менее, Селена подчеркнула, что не утратила желание стать матерью.
Она сообщила, что в будущем может воспользоваться услугами суррогатной матери или усыновить ребенка. В настоящее время Селена Гомес замужем за продюсером Бенни Бланко.
Они объявили о регистрации брака 12 декабря 2024 года, а свадьба состоялась 28 сентября в Калифорнии. Несмотря на простоту и душевную атмосферу церемонии, на ней присутствовало много известных личностей.
Мечта Селены Гомес о материнстве и изменения в её личной жизни с большим интересом ожидаются поклонниками.