“Ikki dunyo bir tilak” deb nomlangan ushbu filmning premyerasi yaqin kunlarda bo‘lib o‘tishi rejalashtirilgan. Aktrisa o‘zining Instagram sahifasida filmga oid post qoldirib, mazkur loyiha haqida qisqacha ma’lumot berdi.
U postda filmning mavzusi yaqinlik va bog‘lanish g‘oyasini ifodalashini aytib o‘tgan. Filmning nomi va mavzusi muxlislar orasida katta qiziqish uyg‘otgan.
Ushbu loyiha ko‘plab tomoshabinlar tomonidan intiqlik bilan kutilmoqda. Hande Erchel so‘nggi yillarda bir qator muvaffaqiyatli loyihalarda ishtirok etib, o‘z muxlislarining mehrini qozongan edi.
Bu film ham tomoshabinlarga yoqishi va katta muvaffaqiyat qozonishi kutilmoqda. Film haqida batafsil ma’lumotlar hali e’lon qilinmagan bo‘lsa-da, muxlislar uning premyerasini sabrsizlik bilan kutishmoqda.

Hande Erchel исполняет главную роль в новом фильме
Премьера фильма под названием «Два мира — одно желание» запланирована на ближайшие дни. Актриса оставила пост на своей странице в Instagram, где кратко рассказала об этом проекте.
В посте она отметила, что тема фильма выражает идею близости и связи. Название и тема фильма вызвали большой интерес среди поклонников.
Этот проект с нетерпением ждут многие зрители. Ханде Эрчел за последние годы участвовала в ряде успешных проектов и завоевала любовь своих поклонников.
Ожидается, что этот фильм также понравится зрителям и добьётся большого успеха. Хотя подробная информация о фильме ещё не была опубликована, поклонники с нетерпением ждут его премьеры.