Xonanda Munisa Rizayeva o‘zining Instagram sahifasini yuritishda yordam berayotgan jamoasidagi SMM mutaxassisni ommaga tanishtirdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
U bu haqda o‘zining ijtimoiy tarmoqdagi sahifasida ma’lumot berdi. Munisa Rizayevaning ta’kidlashicha, bu SMM mutaxassis Kameliya bo‘lib, u jamoaga qo‘shilgandan so‘ng sahifada sezilarli o‘zgarishlar yuz bergan.
Xonanda shunday dedi: “Bu bizning Instagram sahifamizdagi barcha kontentni yuritadigan SMM mutaxassisimiz Kameliya. U jamoaga kelganidan beri sahifamizda juda sifatli va qiziqarli kontentlar yaratilmoqda.
Natijada, ko‘rishlar soni oshib, yaxshi natijalarga erishdik.” Munisa Rizayeva Kameliyaning mehnati va ijodkorligini alohida e’tirof etib, unga minnatdorchilik bildirdi. Xonanda jamoaning bu kabi faoliyatlari kelgusida yanada muvaffaqiyatli bo‘lishiga umid bildirdi.

Муниса Ризаева представила специалиста по SMM публике
Певица Муниса Ризаева представила публике специалиста по SMM из своей команды, который помогает вести её страницу в Instagram. Об этом сообщает Zamin.uz.
Она рассказала об этом на своей странице в социальной сети. По словам Мунисы Ризаевой, этот специалист по SMM — Камелия, и после её присоединения к команде на странице произошли заметные изменения.
Певица сказала: «Это наш специалист по SMM Камелия, которая ведёт весь контент на нашей странице в Instagram. С тех пор как она присоединилась к команде, на нашей странице создаётся очень качественный и интересный контент.
В результате количество просмотров увеличилось, и мы достигли хороших результатов.» Муниса Ризаева особо отметила труд и творческий подход Камелии, выразив ей благодарность. Певица выразила надежду, что подобная деятельность команды в будущем будет ещё более успешной.