Aktrisa Feruza Yusupova yaqinda Instagram sahifasida qizi Shamsiyaning 2 oylik bo‘lgani munosabati bilan iliq post qoldirdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
U o‘z postida quyidagicha yozdi: "Yuragimiz parchasi, nurli quyoshchamiz Shamsiyam bugun 2 oylik bo‘ldi. Umringiz ziyoda bo‘lsin, asal qizim!" Mazkur postda Feruza Yusupova farzandga bo‘lgan samimiy mehrini ifoda etdi.
U tomonidan e’lon qilingan rasmda kichkina Shamsiya quvonch va mehr bilan aks ettirilgan, bu esa aktrisaning muxlislari tomonidan iliq so‘zlar va tabriklar bilan qarshi olindi. Feruzaning ushbu posti nafaqat uning shaxsiy hayotidagi baxtli lahzalarni yoritadi, balki ota-ona bo‘lishning go‘zalligi va mehrning cheksizligini ham ko‘rsatadi.
O‘z quvonchini muxlislari bilan bo‘lishgan aktrisa ularga ham ijobiy kayfiyat ulashganini aytish mumkin. Shu orqali u san’atdan tashqari, insoniy qadriyatlarni ham o‘z muxlislari bilan baham ko‘rmoqda.

Феруза Юсупова отпраздновала 2 месяца своей дочери Шамсия
Актриса Феруза Юсупова недавно на своей странице в Instagram оставила тёплый пост в честь двухмесячного возраста своей дочери Шамсия. Об этом сообщил Zamin.uz.
В своём посте она написала следующее: "Часть нашего сердца, наше светлое солнышко Шамсия сегодня исполнилось 2 месяца. Пусть твоя жизнь будет долгой, моя дорогая доченька!" В этом посте Феруза Юсупова выразила искреннюю любовь к своему ребёнку.
На опубликованной ею фотографии маленькая Шамсия изображена с радостью и нежностью, что было тепло встречено поклонниками актрисы с добрыми словами и поздравлениями. Этот пост Ферузы не только освещает счастливые моменты её личной жизни, но и показывает красоту родительства и безграничную любовь.
Актриса, разделившая свою радость с поклонниками, также передала им позитивное настроение. Таким образом, помимо искусства, она делится с фанатами и человеческими ценностями.