Rayhon yanvar oyida konsert dasturini o‘tkazadi
Mashhur xonanda Rayhon o‘zining Instagram sahifasida konsert dasturiga oid ma’lumotlarni e’lon qildi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
U joylagan videopostda dastur sanalari haqida ma’lumot berilgan. Post ostida xonanda quyidagi mazmundagi so‘zlarni qoldirgan: "23, 24 va 25-yanvar kunlari o‘tkaziladigan konsertimga sizlarni taklif qilaman.
Sizlarni juda yaxshi ko‘raman va birgalikda ajoyib hamda unutilmas onlarni o‘tkazishimizga ishonaman. Sevgi va musiqa bilan uchrashguncha!" Rayhonning muxlislari ushbu e’lonni katta qiziqish bilan kutib olishdi.
Uning konsertlari doimo samimiy muhit va yuqori darajadagi ijro bilan ajralib turadi. Xonanda o‘z muxlislariga mehr-muhabbatini ijodiy chiqishlari orqali izhor etadi.
Shu sababli, bu tadbir ham unutilmas bo‘lishi kutilmoqda. Rayhonning ijodini qadrlovchilar uchun bu konsert sanalari alohida ahamiyatga ega.

Райхон проведет концертную программу в январе
Известная певица Райхон опубликовала на своей странице в Instagram информацию о концертной программе. Об этом сообщает Zamin.uz.
В размещённом видео сообщается о датах проведения концертов. Под постом певица оставила следующие слова: "Приглашаю вас на мой концерт, который состоится 23, 24 и 25 января.
Я очень вас люблю и верю, что вместе мы проведём замечательные и незабываемые моменты. До встречи с любовью и музыкой!" Поклонники Райхон с большим интересом восприняли это объявление.
Её концерты всегда отличаются искренней атмосферой и высоким уровнем исполнения. Певица выражает свою любовь к поклонникам через творческие выступления.
Поэтому ожидается, что это мероприятие также будет незабываемым. Для ценителей творчества Райхон эти даты концертов имеют особое значение.