Mashhur bloger Iymona Farmonova o‘z muxlislarini uzoq vaqt qiziqtirib kelgan savolga javob berdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
U maxsus Gender party tadbiri orqali farzandining jinsini oshkor qildi. Ushbu tadbir davomida blogerning his-tuyg‘ularini aks ettirgan video ijtimoiy tarmoqlarda keng tarqalib, katta e’tibor qozondi.
Iymona Farmonova videoda shunday so‘zlarni aytdi: “Cheksiz shukr, bizni mana shu kunlarga yetkazgani uchun. Duolarimizda so‘rab olgan farzandimizni sog‘-omon bag‘rimizga olishni nasib qilsin.” Ushbu samimiy so‘zlar va quvonchli daqiqalar ko‘plab izohlar, tabriklar va ezgu tilaklar bilan qarshi olindi.
Blogerning muxlislari uning oilasiga iliq fikrlar bildirishda davom etmoqda. Ular farzandiga sog‘lik, baxt va tinchlik tilab, o‘z tabriklarini izhor qilishmoqda.
Iymona Farmonovaning hayotidagi ushbu quvonchli voqea ko‘pchilik tomonidan iliq qarshi olindi va ijtimoiy tarmoqlarda keng muhokama qilindi.

Iymona Farmonova объявила пол своего ребенка
Известный блогер Иймона Фармонова ответила на вопрос, который долгое время интересовал её поклонников. Об этом сообщает Zamin.uz.
Она раскрыла пол своего ребенка на специальном мероприятии Gender party. Во время этого события видео, отражающее эмоции блогера, широко распространилось в социальных сетях и привлекло большое внимание.
В видео Иймона Фармонова сказала: «Безграничная благодарность за то, что привели нас к этим дням. Пусть нам удастся благополучно принять в объятия нашего ребенка, о котором мы молились.» Эти искренние слова и радостные моменты были встречены многочисленными комментариями, поздравлениями и добрыми пожеланиями.
Поклонники блогера продолжают выражать тёплые мысли в адрес её семьи. Они желают здоровья, счастья и мира её ребёнку, выражая свои поздравления.
Это радостное событие в жизни Иймоны Фармоновой было тепло принято многими и широко обсуждалось в социальных сетях.