Obid Nasriddinov o‘g‘il farzandli bo‘ldi
Aktyor Obid Nasriddinov o‘zining Instagram sahifasida o‘g‘il farzandli bo‘lgani haqida xushxabarni e’lon qildi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
U yangi tug‘ilgan chaqaloqqa Muhammadamin deb ism qo‘yilganini aytib, shunday yozdi: "Xush kelding, Muhammadaminim! Duolaringizdan umidvormiz!" Ushbu xabarni o‘qigan ko‘plab obunachilar aktyorni samimiy tabriklar va ezgu tilaklar bilan qutlashdi.
Ijtimoiy tarmoq foydalanuvchilari tomonidan iliq izohlar yog‘ildi. Oradan ko‘p vaqt o‘tmay, Obid Nasriddinov yana bir post qoldirib, barcha yaqinlariga va uni qo‘llab-quvvatlagan insonlarga minnatdorchilik bildirdi.
U o‘z postida shunday dedi: "Yaxshi tilak bildirayotgan barcha yaqinlarimga va yaxshi insonlarga katta rahmat! Shaxsiy hayotni yoritishni unchalik yoqtirmayman, biroq eng muhim, quvonchli lahzalarni sizlar bilan bo‘lishgim keldi." Aktyorning ushbu so‘zlari uning samimiy va ochiqko‘ngil inson ekanligini yana bir bor tasdiqladi.
Obid Nasriddinovning oilasiga qo‘shilgan yangi a’zoni ko‘pchilik chin dildan tabriklab, ularga baxt va farovonlik tiladi.

Обид Насриддинов стал отцом сына
Актер Обид Насриддинов на своей странице в Instagram объявил радостную новость о рождении сына. Об этом сообщает Zamin.uz.
Он сообщил, что новорожденному дали имя Мухаммадамин, и написал: "Добро пожаловать, мой Мухаммадамин! Надеемся на ваши молитвы!" Многие подписчики, прочитав это сообщение, искренне поздравили актера и пожелали ему всего наилучшего.
Пользователи социальных сетей оставили теплые комментарии. Вскоре Обид Насриддинов опубликовал еще один пост, выразив благодарность всем близким и тем, кто поддерживал его.
В своем посте он сказал: "Большое спасибо всем моим близким и хорошим людям, которые желают мне всего хорошего! Я не очень люблю освещать личную жизнь, но хотел поделиться с вами самыми важными и радостными моментами." Эти слова актера еще раз подтвердили, что он искренний и открытый человек.
Многие искренне поздравили новую члену семьи Обида Насриддинова и пожелали им счастья и благополучия.