Mirjalol Nematov yangi qo‘shig‘ini taqdim etadi
Xonanda Mirjalol Nematov o‘zining Instagram sahifasi orqali muxlislariga quvonchli xabar yetkazdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
U yaqin kunlarda yangi qo‘shig‘ini taqdim etishga tayyorlanayotganini ma’lum qildi. Qo‘shiq “So‘zim yo‘q” deb nomlanib, hozirda yakuniy bosqichda ishlanmoqda.
San’atkorning ushbu yangiligi muxlislari tomonidan iliq qarshi olindi. Ko‘plab izohlarda ular yangi qo‘shiqni intiqlik bilan kutayotganini va uni tezroq tinglashni istayotganini bildirishgan.
Shuningdek, qo‘shiq uchun klip suratga olish rejasi ham qiziqish uyg‘otgan. Mazkur e’lon ijtimoiy tarmoqlarda keng muhokamalarga sabab bo‘ldi.

Миржалол Нематов представляет свою новую песню
Певец Миржалол Нематов через свою страницу в Instagram сообщил поклонникам радостную новость. Об этом сообщает Zamin.uz.
Он объявил, что в ближайшие дни готовится представить свою новую песню. Песня называется «So‘zim yo‘q» и в настоящее время находится на завершающей стадии работы.
Новинка артиста была тепло встречена его поклонниками. Во многих комментариях они выразили нетерпение услышать новую песню и желание послушать её как можно скорее.
Кроме того, планы по съемке клипа на песню также вызвали интерес. Это объявление вызвало широкое обсуждение в социальных сетях.
Среди поклонников интерес к творчеству Миржалола Нематова значительно возрос. Новое творчество артиста побуждает многих с волнением ждать его выхода.