Shohruhxonning “O‘yin” klipi ijtimoiy masalalarni yoritdi
Xonanda Shohruhxonning “O‘yin” nomli yangi klipi YouTube platformasida taqdim etildi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Mazkur videorolik qisqa fursatda keng auditoriyaning e’tiborini tortdi. Klip o‘zining o‘ziga xosligi va yangicha uslubi bilan alohida ajralib turadi.
Unda qashshoqlik va boylik manzaralari o‘zaro uyg‘unlashtirilib, chuqur ma’no va g‘oya aks ettirilgan. Videoda ijtimoiy tafovut mavzusi badiiy usulda tasvirlangan bo‘lib, bu tomoshabinlar tomonidan yuqori baholanmoqda.
Klipning mazmuni va ijrosi ijtimoiy tarmoqlarda keng muhokamalarga sabab bo‘lmoqda. Ko‘plab foydalanuvchilar videoni ijtimoiy masalalarni yoritishda muvaffaqiyatli qadam sifatida ko‘rmoqda.
Shohruhxon klip taqdimoti haqida o‘zining Instagram sahifasida xabar berib, “Klip tayyor, tomosha qiling” degan izoh bilan muxlislarini yangi ijod mahsulini ko‘rishga chorlagan. Mazkur klip xonandaning ijodida muhim voqea sifatida e’tirof etilmoqda.