Jony 30 yoshda: Yangi loyihalar kutilmoqda
Taniqli ozarbayjonlik xonanda Jony bugun o'zining tavallud kunini nishonlamoqda. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
San'atkor ijtimoiy tarmoqlardagi sahifalarida 30 yoshga to'lganini aytib, muxlislari bilan maxsus videolarni ulashdi. Jony qisqa vaqt ichida rus qo'shiqchisi va qo'shiqlar muallifi sifatida keng auditoriya e'tiborini qozondi.
Uning samimiy ijrosi va zamonaviy uslubdagi qo'shiqlari ko'plab tinglovchilar qalbidan joy olgan. Xonandaning ijodi nafaqat Ozarbayjon va Rossiyada, balki boshqa mamlakatlarda ham mashhur bo'lgan.
Turli davlatlarda konsert dasturlari bilan chiqish qilayotgan Jony millionlab muxlislar e'tirofiga sazovor bo'lib kelmoqda. 30 yoshni qarshi olgan san'atkorning yangi loyihalari va ijodiy rejalari muxlislar orasida katta qiziqish uyg'otmoqda.
Uning tavallud kuni munosabati bilan ijtimoiy tarmoqlarda samimiy tilaklar va tabriklar yog'ilmoqda.

Джони 30 лет: Ожидаются новые проекты
Известный азербайджанский певец Jony сегодня отмечает свой день рождения. Об этом сообщает Zamin.uz.
Артист на своих страницах в социальных сетях сообщил, что ему исполнилось 30 лет, и поделился с поклонниками специальными видео. Jony за короткое время привлек внимание широкой аудитории как русский певец и автор песен.
Его искреннее исполнение и песни в современном стиле заняли место в сердцах многих слушателей. Творчество певца стало популярным не только в Азербайджане и России, но и в других странах.
Выступая с концертными программами в разных странах, Jony заслужил признание миллионов поклонников. Новые проекты и творческие планы артиста, которому исполнилось 30 лет, вызывают большой интерес среди фанатов.