Mashhur ozarbayjonlik xonanda Jony bugun o'z tavallud kunini nishonlamoqda. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
U ijtimoiy tarmoqlardagi sahifalarida 30 yoshga to'lganini e'lon qilib, muxlislari bilan maxsus videolarini bo'lishdi. Jony qisqa vaqt ichida rus qo'shiqchisi va qo'shiqlar muallifi sifatida katta auditoriyaning e'tiborini qozondi.
Uning samimiy ijrosi va zamonaviy uslubdagi qo'shiqlari ko'plab tinglovchilar qalbidan joy oldi. Xonandaning ijodi nafaqat Ozarbayjon va Rossiyada, balki boshqa mamlakatlarda ham mashhur bo'ldi.
U turli davlatlarda konsert dasturlari bilan chiqish qilib, millionlab muxlislar e'tirofiga sazovor bo'lib kelmoqda. 30 yoshni qarshi olgan san'atkorning yangi loyihalari va ijodiy rejalari muxlislar orasida katta qiziqish uyg'otmoqda.
Uning tavallud ayyomi munosabati bilan ijtimoiy tarmoqlarda samimiy tilaklar va tabriklar yog'ilmoqda.

Известный азербайджанский певец Jony сегодня отмечает свой день рождения. Об этом сообщает Zamin.uz.
Он объявил на своих страницах в социальных сетях, что ему исполнилось 30 лет, и поделился с поклонниками специальными видео. Jony за короткое время привлек внимание большой аудитории как русский певец и автор песен.
Его искреннее исполнение и современные песни заняли место в сердцах многих слушателей. Творчество певца стало популярным не только в Азербайджане и России, но и в других странах.
Он выступает с концертными программами в разных странах, завоевывая признание миллионов поклонников. Новые проекты и творческие планы артиста, которому исполнилось 30 лет, вызывают большой интерес среди фанатов.
В связи с его днем рождения в социальных сетях поступает множество искренних пожеланий и поздравлений.