Xonanda Jony Umra safarida: Muxlislar qo'llab-quvvatlamoqda
Ozarbayjonlik mashhur xonanda Jony Umra safarida ekanligi haqida xabarlar tarqaldi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Ijtimoiy tarmoqlarda paydo bo'lgan videolarda u muqaddas safar libosi — ehromda namoyon bo'lganini ko'rish mumkin. Jony rus tilida ijod qiluvchi qo'shiqchi va qo'shiqlar muallifi sifatida keng omma orasida mashhurlikka erishgan.
Uning ijodi nafaqat Ozarbayjon va Rossiyada, balki boshqa ko'plab mamlakatlarda ham muxlislarni o'ziga jalb etgan. San'atkorning Umra safaridan olingan lavhalari tezda internetda tarqaldi.
Bu holat ajablanarli emas, chunki deyarli har bir hududda Jonyning sodiq muxlislari mavjud. Muxlislar xonandaga ezgu tilaklar yo'llab, uning muqaddas safarini samimiy qo'llab-quvvatlamoqda.
Bu safar Jony uchun katta ahamiyatga ega, chunki u nafaqat ijodiy, balki shaxsiy hayotida ham yangi bosqichni boshlab bermoqda. Muxlislar uning kelgusidagi ijodiy loyihalarini intiqlik bilan kutmoqda.

Певец Джони Умра в путешествии: поклонники поддерживают
Появились сообщения о том, что известный азербайджанский певец Джони отправился в умру. Об этом сообщает Zamin.uz.
На видео, появившихся в социальных сетях, можно увидеть его в священной одежде для паломничества — ихраме. Джони стал широко известен как певец и автор песен, творящий на русском языке.
Его творчество привлекло поклонников не только в Азербайджане и России, но и во многих других странах. Кадры с умры певца быстро распространились в интернете.
Это неудивительно, поскольку практически в каждом регионе есть преданные поклонники Джони. Фанаты посылают певцу добрые пожелания и искренне поддерживают его священное путешествие.
Это путешествие имеет большое значение для Джони, так как оно открывает новую страницу не только в его творчестве, но и в личной жизни. Поклонники с нетерпением ждут его будущих творческих проектов.