Aktrisa Shahloxonim hozirda Amerika Qo'shma Shtatlarining Los Anjeles shahrida sayohat qilmoqda. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
U ijtimoiy tarmoqlarda o'zining sayohati davomida boshdan kechirgan quvonchli lahzalarini muxlislari bilan bo'lishmoqda. Uning joylashtirgan videolaridan birida u ko'chada taniqli bir kishini ko'rib hayratlanganini aytadi.
Videoda u "Do'stlar, qaranglar kimni ko'rdim, kimga o'xshatdingiz?" deb so'raydi. Keyinchalik Shahloxonim ushbu video ostida izoh qoldirib, bu inson amerikalik mashhur bokschi Floyd Mayweatherning otasi Floyd Joy Mayweather ekanini yozgan.
Aktrisaning ushbu videosi muxlislar orasida katta qiziqish uyg'otib, ijtimoiy tarmoqlarda turli fikrlar bilan muhokama qilinmoqda. Bu voqea Shahloxonimning muxlislari orasida katta qiziqish uyg'otgan va ko'plab izohlar bilan qizg'in muhokama qilinmoqda.
Shahloxonimning bu sayohati va uning davomida uchragan mashhurliklar muxlislarining e'tiborini tortib, ijtimoiy tarmoqlarda keng tarqalmoqda.

Шахлохоним встретила отца Мейвезера в Лос-Анджелесе
Актриса Шахлохоним в настоящее время путешествует по городу Лос-Анджелес, США. Об этом сообщает Zamin.uz.
Она делится с поклонниками радостными моментами, которые пережила во время своего путешествия, в социальных сетях. В одном из размещённых видео она рассказывает, что была удивлена, увидев на улице известного человека.
В видео она спрашивает: «Друзья, посмотрите, кого я увидела, на кого он похож?» Позже Шахлохоним оставила комментарий под этим видео, написав, что этот человек — отец известного американского боксера Флойда Мейвезера, Флойд Джой Мейвезер.
Это видео актрисы вызвало большой интерес среди поклонников и активно обсуждается в социальных сетях с разными мнениями. Это событие вызвало большой интерес среди поклонников Шахлохоним и активно обсуждается с множеством комментариев.
Путешествие Шахлохоним и встречи с известными людьми привлекают внимание её поклонников и широко распространяются в социальных сетях.