Mashhur xonanda Maftuna Xolmurodova, sahnalarda Shakira nomi bilan tanilgan san'atkor Omon-Omon ko'rsatuvi davomida muxlislari uchun kutilmagan yangilikni e'lon qildi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
U yaqinda turmushga chiqayotganini rasman tasdiqladi. Ko'rsatuv boshlovchilari xonandaga to'y haqidagi mish-mishlar rost yoki yo'qligini so'rashganda, Maftuna buni tabassum bilan tasdiqladi.
San'atkor qo'lidagi uzukni ko'rsatib, ushbu quvonchli xabar haqida ijtimoiy tarmoqlardagi sahifasida ham ma'lumot joylaganini aytdi. Studiyada boshlovchilar tomonidan xonandaning Instagram sahifasiga yuklangan suratlar namoyish etildi.
Undagi yigitning aynan kuyov ekanligi haqidagi savolga Maftuna qisqa va aniq javob berdi. Bu tasdiq studiyadagi muhitni yanada qizg'inlashtirdi.
Shundan so'ng, tomoshabinlar va boshlovchilar orasida kelajakdagi turmush o'rtog'ining milliyati haqida savollar tugamay boshladi. Ayniqsa, kuyovning turkiyalik ekanligi haqidagi taxminlarga xonandaning yaqin dugonasi Aziza aniqlik kiritdi.
Uning ta'kidlashicha, yigit turkiyalik emas, balki o'zbek millatiga mansubdir. Biroq Maftuna Xolmurodova kuyovining ismi va qaysi viloyat yoki shahardan ekanligi haqidagi tafsilotlarni oshkor qilishni istamadi.
San'atkor bu ma'lumotlar hozircha sir saqlanishini va vaqti kelganda hamma bilsin deb ta'kidladi. Ushbu yangilik ijtimoiy tarmoqlarda juda tez tarqaldi va muxlislar orasida katta qiziqish uyg'otdi.
Hozirda ko'pchilik xonandaning sirli kuyovi kimligi va to'y marosimi qachon bo'lishini intiqlik bilan kutmoqda.

Певица Мафтуна Холмуродова официально подтвердила, что скоро выйдет замуж
Известная певица Мафтуна Холмуродова, артистка, известная на сцене под именем Шакира, в эфире программы «Омон-Омон» объявила неожиданную новость для своих поклонников. Об этом сообщило издание Zamin.uz.
Она официально подтвердила, что скоро выходит замуж. Когда ведущие программы спросили певицу о том, правдивы ли слухи о свадьбе, Мафтуна с улыбкой это подтвердила.
Артистка показала кольцо на руке и сообщила, что также опубликовала информацию об этой радостной новости на своей странице в социальных сетях. В студии ведущими были продемонстрированы фотографии, загруженные на страницу певицы в Instagram.
На вопрос о том, является ли молодой человек на фото именно женихом, Мафтуна ответила кратко и четко. Это подтверждение еще больше оживило атмосферу в студии.
После этого среди зрителей и ведущих посыпались вопросы о национальности будущего супруга. В частности, близкая подруга певицы Азиза внесла ясность в предположения о том, что жених является турком.
По её словам, молодой человек не турок, а принадлежит к узбекской национальности. Однако Мафтуна Холмуродова не захотела раскрывать детали об имени жениха, а также о том, из какой он области или города.
Артистка отметила, что эта информация пока будет храниться в секрете, и все узнают об этом в свое время. Эта новость очень быстро распространилась в социальных сетях и вызвала большой интерес среди поклонников.
В настоящее время многие с нетерпением ждут, кем окажется таинственный жених певицы и когда состоится свадебная церемония.