Afrosiyob poyezd jadvali 9 sentyabrdan yangilandi
2025 yil 9 sentyabrdan boshlab «Afrosiyob» tezyurar poyezdlarining harakat jadvali yangilandi. Bu haqida Zamin.uz xabar berdi.
«Temiryo‘l ekspress» aksiyadorlik jamiyati tomonidan e’lon qilingan ma’lumotlarga ko‘ra, ushbu poyezdlarning yo‘lga chiqish va kelish vaqtlari o‘zgartirildi. Yangilangan jadvalga muvofiq, safar vaqtlarida qulayliklar yaratish va yo‘lovchilarga xizmat sifatini oshirish maqsad qilingan.
Bu o‘zgarishlar poyezdlarning qatnovini yanada samarali tashkil etishga xizmat qiladi. Yo‘lovchilar va sayohat qiluvchilar yangilangan jadvalni oldindan o‘rganib, safarlarini rejalashtirishlari tavsiya etiladi.

Расписание поезда Афросийоб обновлено с 9 сентября
С 9 сентября 2025 года обновлено расписание скоростных поездов «Афросиёб». Об этом сообщает Zamin.uz.
Согласно информации, опубликованной акционерным обществом «Темирйўл экспресс», изменены время отправления и прибытия этих поездов. В соответствии с обновленным расписанием, целью является создание удобств во время поездок и повышение качества обслуживания пассажиров.
Эти изменения способствуют более эффективной организации движения поездов. Пассажирам и путешественникам рекомендуется заранее ознакомиться с обновленным расписанием и планировать свои поездки.