Genich: Pari NN va Dinamo o‘yini durangga yaqin
Rossiya Premyer ligasining beshinchi turining yakuniy o‘yinida Makhachkala shahrining Dinamo jamoasi safarda Pari NN jamoasi bilan to‘qnash keladi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Futbol sharhlovchisi Konstantin Genich ushbu o‘yinni tahlil qilib, fikrlarini bildirdi. Uning so‘zlariga ko‘ra, o‘yinda qattiq va jiddiy kurash bo‘ladi.
Makhachkala jamoasi raqibni mahkam ushlab turishni yaxshi biladi. Shu sababli, kimga ustunlik berish qiyin va o‘yinning durang bilan yakunlanishi ehtimoli yuqori.
Ushbu o‘yin 18 avgust kuni soat 20:00da Moskva vaqti bilan boshlanadi. Hozirda Pari NN jamoasi Premyer liga jadvalining oxirida joylashgan bo‘lsa, Dinamo jamoasi o‘nchi o‘rinda turibdi.
Ushbu uchrashuv jamoalar uchun muhim ahamiyatga ega bo‘lib, har ikkala tomon ham g‘alaba uchun maydonga chiqadi. O‘yinning natijasi liga jadvalidagi o‘zgarishlarga ta’sir ko‘rsatishi mumkin.

Genich: Игра Пари НН и Динамо близка к ничьей
В заключительном матче пятого тура Российской Премьер-лиги команда «Динамо» из Махачкалы сыграет в гостях с командой «Пари НН». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Футбольный комментатор Константин Генич проанализировал эту игру и поделился своим мнением. По его словам, в матче будет жесткая и серьезная борьба.
Команда из Махачкалы хорошо умеет надежно держать соперника. Поэтому трудно выделить фаворита, и вероятность того, что игра закончится вничью, высока.
Этот матч начнется 18 августа в 20:00 по московскому времени. В настоящее время команда «Пари НН» занимает последнее место в таблице Премьер-лиги, а «Динамо» находится на десятом месте.
Эта встреча имеет важное значение для обеих команд, и обе стороны выйдут на поле с целью победы. Результат игры может повлиять на изменения в турнирной таблице.