Grishin: CSKA zaxira o‘yinchilarsiz qolmoqda
Sobiq taniqli futbolchi Aleksandr Grishin Moskva jamoasi uchun transfer oynasining qolgan vaqtida bir nechta yangi futbolchilarni jamoaga qo‘shish zarur deb hisoblaydi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uning fikricha, CSKA zaxira o‘yinchilarsiz qolganligi katta muammo hisoblanadi. Jamoa kamida asosiy tarkib darajasidagi besh nafar futbolchini o‘z safiga qo‘shishi lozim, chunki 11 o‘yinchi bilan butun mavsumni samarali o‘tkazish qiyin.
Grishin, shuningdek, so‘nggi o‘yinda Dinamo jamoasiga qarshi ikkinchi bo‘limda jamoani kuchaytirish uchun zaxira o‘yinchilari yetishmagani haqida gapirdi. Hozirgi vaqtda Fabio Chelestini boshchiligidagi CSKA jamoasi beshta turdan so‘ng 11 ochko to‘plab, Rossiya chempionatining turnir jadvalida uchinchi o‘rinda bormoqda.
Shunday qilib, jamoaning yanada kuchayishi va muvaffaqiyatga erishishi uchun yangi futbolchilarni yollash muhim hisoblanadi.

Гришин: ЦСКА остаётся без запасных игроков
Бывший известный футболист Александр Гришин считает необходимым добавить в команду московского клуба несколько новых игроков в оставшееся время трансферного окна. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его мнению, отсутствие запасных игроков в ЦСКА является серьёзной проблемой. Команда должна пополниться как минимум пятью футболистами уровня основного состава, так как сложно эффективно провести весь сезон с 11 игроками.
Гришин также отметил, что во втором тайме последнего матча против «Динамо» не хватало запасных игроков для усиления команды. В настоящее время команда ЦСКА под руководством Фабио Челестини после пяти туров набрала 11 очков и занимает третье место в турнирной таблице чемпионата России.
Таким образом, для дальнейшего усиления команды и достижения успеха важно привлечь новых футболистов.