Zaharyan sog‘ligi yaxshi, o‘yinga tayyor turibdi
Futbol agenti Gennadiy Golubin, Rossiyaning «Real Sosyedad» klubi yarim himoyachisi Arsen Zaharyan manfaatlarini himoya qiluvchi, futbolchining holati haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Agentning so‘zlariga ko‘ra, Arsenning sog‘ligi yaxshi, hech qanday og‘riq sezmaydi va o‘zini yaxshi his qilmoqda. U jamoa tarkibida «Espanyol»ga qarshi o‘yin uchun tayyorgarlik ko‘rmoqda.
Bu ma’lumot «Match TV» telekanali tomonidan tarqatildi. Ispaniya chempionatining ikkinchi tur o‘yini 24 avgust kuni «Real Sosyedad» hamda «Espanyol» jamoalari o‘rtasida bo‘lib o‘tadi.
Zaharyanning jamoasi La Liga yangi mavsumining birinchi o‘yinida «Valensiya» bilan durang o‘ynadi, hisob 1:1 bo‘ldi. 22 yoshli rossiyalik futbolchi 2023 yil yozida Ispaniya klubiga o‘tgan va 2029 yil iyun oyining oxirigacha amalda bo‘lgan shartnoma imzolagan.
Arsenning kelajagi uchun jamoada katta umidlar bor va u o‘z mahoratini yanada oshirishga intilmoqda.

Захарян в хорошем состоянии, готов к игре
Футбольный агент Геннадий Голубин, представляющий интересы полузащитника российского клуба «Реал Сосьедад» Арсена Захаряна, высказался о состоянии футболиста. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По словам агента, здоровье Арсена хорошее, он не испытывает боли и чувствует себя хорошо. Он готовится к матчу с «Эспаньолом» в составе команды.
Эта информация была распространена телеканалом «Матч ТВ». Второй тур чемпионата Испании состоится 24 августа между командами «Реал Сосьедад» и «Эспаньол».
Команда Захаряна сыграла вничью 1:1 в первом матче нового сезона Ла Лиги против «Валенсии». 22-летний российский футболист перешёл в испанский клуб летом 2023 года и подписал контракт, действующий до конца июня 2029 года.
В команде возлагают большие надежды на будущее Арсена, и он стремится ещё больше совершенствовать своё мастерство.