Sochi jamoasi har o‘yinda g‘alaba uchun kurashadi
Sochi jamoasining yarim himoyachisi Kirill Kravtsov Rossiya chempionatining yangi mavsumida jamoaning boshlang‘ich natijalari haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Unga ko‘ra, jamoada ko‘p transferlar amalga oshirilgan, shuning uchun o‘zaro muvofiqlikni topish va g‘alaba qozonishni boshlash muhimdir. Kravtsovning so‘zlariga ko‘ra, Sochi jamoasining mavsumdagi maqsadi har bir o‘yinda g‘alaba qozonishdir.
Jamoa hozirda Rossiya Premyer Ligasi jadvalida 15-o‘rinda turibdi va to‘plagan ochkolari soni atigi bitta. Bu holat jamoani to‘g‘ridan-to‘g‘ri quyi liga sari tushish xavfi ostida qoldirmoqda.
Keyingi o‘yinda Sochi o‘z maydonida Kaliningradning Baltika jamoasini qabul qiladi. Shuningdek, jamoaning bosh murabbiyi Robert Moreno kelajagi haqida ham turli ma’lumotlar tarqalgan.
Jamoa rahbariyati va murabbiylar tarkibi mavsum davomida qanday o‘zgarishlar bo‘lishi mumkinligi haqida aniq bayonot berilmagan. Umuman olganda, Sochi jamoasi yangi mavsumda o‘z o‘yinini yaxshilashga intilmoqda va muxlislar oldida yaxshi natijalarga erishishni maqsad qilgan.

Команда Сочи борется за победу в каждой игре
Полузащитник команды Сочи Кирилл Кравцов высказался о начальных результатах команды в новом сезоне чемпионата России. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, в команде было много трансферов, поэтому важно найти взаимопонимание и начать побеждать. По словам Кравцова, цель команды Сочи в сезоне — побеждать в каждом матче.
В настоящее время команда занимает 15-е место в таблице Российской Премьер-Лиги и имеет всего одно набранное очко. Такая ситуация ставит команду под прямую угрозу вылета в низший дивизион.
В следующем матче Сочи примет на своем поле калининградскую команду Балтику. Также ходят различные слухи о будущем главного тренера команды Роберта Морено.
Руководство команды и тренерский штаб не давали точных заявлений о возможных изменениях в течение сезона. В целом, команда Сочи стремится улучшить свою игру в новом сезоне и ставит цель добиться хороших результатов перед болельщиками.