Milan klubi Q8 bilan yangi homiylik shartnomasini imzoladi
Italiya «Milan» klubi Q8 kompaniyasi bilan homiylik shartnomasini imzoladi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu kompaniya klub transport vositalarini yoqilg‘i bilan ta’minlash bo‘yicha rasmiy hamkor hisoblanadi. Klub matbuot xizmati xabariga ko‘ra, ushbu hamkorlik innovatsiyalar va taraqqiyotga asoslangan yangi bosqichdir.
Q8 kompaniyasi 1984 yilda tashkil etilgan bo‘lib, u Kuvat Neft Interneshnl kompaniyasining sho‘ba korxonasi hisoblanadi. Yangi Italiya chempionati mavsumi shu hafta oxirida boshlanadi.
«Milan» jamoasi birinchi turda «Kremoneze» bilan bahs olib boradi. Ushbu o‘yin 23 avgust, shanba kuni bo‘lib o‘tadi.
Klub va homiy o‘rtasidagi hamkorlik jamoaning transport ehtiyojlarini samarali ta’minlashga xizmat qiladi. Bu esa jamoaning faoliyatini yanada yaxshilashga yordam beradi.

Клуб Милан подписал новый спонсорский контракт с Q8
Итальянский клуб «Милан» подписал спонсорский контракт с компанией Q8. Об этом сообщил Euro-football.ru.
Данная компания является официальным партнером клуба по обеспечению транспортных средств клуба топливом. По сообщению пресс-службы клуба, это партнерство является новым этапом, основанным на инновациях и развитии.
Компания Q8 была основана в 1984 году и является дочерним предприятием Kuwait Petroleum International. Новый сезон чемпионата Италии начнется в конце этой недели.
Команда «Милан» в первом туре сыграет с «Кремонезе». Этот матч состоится в субботу, 23 августа.
Сотрудничество между клубом и спонсором направлено на эффективное обеспечение транспортных нужд команды. Это поможет улучшить деятельность команды.