Gazizov Dinamo ustidan g‘alabani qadrladi
Rossiya chempionatining yettinchi tur doirasida Makhachkala shahrining Dinamo jamoasi Moskva Dinamosiga qarshi o‘tkazilgan o‘yinda 1:0 hisobida minimal hisob bilan g‘alaba qozondi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Bu natija haqida Dag‘iston klubi bosh direktori Shamil Gazizov fikr bildirdi. U o‘yindan va g‘alabadan mamnun ekanliklarini ta’kidladi.
Jamoa aniqroq va ishonchli o‘ynab, munosib g‘alabaga erishgan. Shuningdek, muxlislarni ham qo‘llab-quvvatlagani uchun minnatdorlik bildirdi.
Rossiya premer-ligasining yetti turi yakunlangach, Makhachkala jamoasi sakkiz ochko to‘pladi. Hasanbi Bidjiev boshchiligidagi jamoa mamlakat chempionatining turnir jadvalida o‘n birinchi o‘rinda turibdi.
Bu natija jamoaning mavsumdagi kuchli o‘yinini ko‘rsatadi va keyingi o‘yinlarga umid bilan qarash imkonini beradi.

Газизов оценил победу над Динамо
В рамках седьмого тура чемпионата России команда «Динамо» из Махачкалы одержала минимальную победу со счётом 1:0 над московским «Динамо». Об этом сообщил Euro-football.ru.
По поводу этого результата высказался генеральный директор дагестанского клуба Шамиль Газизов. Он отметил, что они довольны игрой и победой.
Команда сыграла более точно и уверенно, заслуженно одержав победу. Также он выразил благодарность болельщикам за поддержку.
После семи туров Российской премьер-лиги команда из Махачкалы набрала восемь очков. Под руководством Хасанби Биджиева команда занимает одиннадцатое место в турнирной таблице чемпионата страны.
Этот результат демонстрирует сильную игру команды в сезоне и позволяет с надеждой смотреть на предстоящие матчи.