Silyanov Rossiya terma jamoasi o‘yinlari haqida gapirdi
Rossiya milliy terma jamoasi va “Lokomotiv” klubi himoyachisi Aleksandr Silyanov sentyabr oyidagi o‘yinlarga bo‘lgan umidlari bilan o‘rtoqlashdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U jamoaning yig‘inida kuchli raqiblar bilan o‘ynashni maqsad qilganini ta’kidladi. Silyanovning so‘zlariga ko‘ra, u yaxshi jamoa bilan o‘yin o‘tkazishni, maydonda yaxshi atmosfera va chiroyli futbol namoyish etishni istaydi.
Uning asosiy vazifasi kelajakdagi raqiblar fonida o‘zini sinab ko‘rishdir. Eslatib o‘tamiz, Rossiya terma jamoasi yaqin kunlarda ikki do‘stona o‘yin o‘tkazadi.

Сильянов рассказал о матчах сборной России
Защитник сборной России и клуба «Локомотив» Александр Сильянов поделился ожиданиями от игр в сентябре. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он подчеркнул, что на сборе команда ставит цель сыграть с сильными соперниками. По словам Сильянова, он хочет провести матч с хорошей командой, создать на поле хорошую атмосферу и показать красивый футбол.
Его основная задача — проверить себя на фоне будущих соперников. Напомним, что сборная России в ближайшие дни проведёт два товарищеских матча.
4 сентября команда под руководством Валерия Карпина выйдет на поле в Москве против сборной Иордании. Затем, 7 сентября, российская команда сыграет в Катаре с местной командой.