Iordaniya Rossiyaga qarshi 1:1 durang kutmoqda
Iordaniya milliy terma jamoasining sobiq futbolchisi Anas Xidja "Evro-Futbol.Ru" tarmoq nashri uchun Rossiya terma jamoasining do‘stona o‘yini haqidagi fikrlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Unga ko‘ra, Rossiya terma jamoasiga qarshi o‘yin o‘zini sinash uchun yaxshi imkoniyatdir. Futbolchilar jiddiy yuklama oladi va bu ularga Jahon chempionatiga tayyorgarlik ko‘rishda yordam beradi.
Anas Xidja Rossiya jamoasidan faqat Aleksandr Golovin ismli futbolchini bilishini ta’kidladi. U o‘yindan 1:1 hisobida durang bo‘lishini kutmoqda va o‘z jamoasining yaxshi o‘yin ko‘rsatishiga ishonadi.
Shuningdek, Rossiya va Iordaniya terma jamoalari tarkiblarini allaqachon e’lon qilgan. Rossiya jamoasi sardori sifatida Maksim Glushenkov belgilangan.
Ushbu o‘yin matnli translyatsiyasi saytimizda taqdim etiladi. Bu o‘yin jamoalar uchun muhim sinov bo‘lib, futbolchilar o‘z qobiliyatlarini namoyish etish imkoniyatiga ega bo‘ladi.

Иордания ожидает ничью 1:1 с Россией
Бывший футболист национальной сборной Иордании Анас Хиджа поделился своими мыслями о товарищеском матче сборной России для сетевого издания "Евро-Футбол.Ру". Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, игра против сборной России — хорошая возможность проверить себя. Футболисты получат серьезную нагрузку, что поможет им в подготовке к чемпионату мира.
Анас Хиджа отметил, что знает в российской команде только футболиста по имени Александр Головин. Он ожидает ничью в матче со счетом 1:1 и верит в хорошую игру своей команды.
Также уже объявлены составы сборных России и Иордании. Капитаном российской команды назначен Максим Глушенков.
Текстовая трансляция этого матча будет представлена на нашем сайте. Эта игра является важным испытанием для команд, и футболисты получат возможность продемонстрировать свои способности.