«Baltika» jamoasi bosh murabbiyi Andrey Talalaev Moskva shahrida o‘tkazilayotgan BetBoom do‘stlik o‘yini haqida o‘z fikrlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U Rossiya va Iordaniya terma jamoalari o‘rtasidagi bahsda o‘yinchilarning klublaridagi darajasidan sekinroq harakat qilayotganini ta’kidladi. Talalaevning so‘zlariga ko‘ra, Oblyakov, Chernikov va Barinov o‘z klublaridagi kabi tez va samarali o‘ynamayapti, bu esa jamoa o‘rtasida yetarlicha muvofiqlik yo‘qligini ko‘rsatadi.
Shu bilan birga, murabbiy o‘yinchilarning maydondagi harakatlari odatdagidan farq qilishini qayd etdi. Birinchi yarim vaqtda hisob ochilmadi, hozirda o‘yinning ikkinchi yarmi davom etmoqda va o‘yin taxminan yarim soatdan kamroq vaqt qolgan.
Rossiya va Iordaniya o‘rtasidagi ushbu do‘stlik o‘yinining matnli translyatsiyasi saytimizda mavjud. Ushbu o‘yinni kuzatib borish uchun saytimizga tashrif buyurishingiz mumkin.

Талалаев раскритиковал скорость российских футболистов
Главный тренер команды «Балтика» Андрей Талалаев высказал свое мнение о товарищеском матче BetBoom, который проходит в Москве. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он отметил, что в матче между сборными России и Иордании игроки действуют медленнее, чем на уровне своих клубов. По словам Талалаева, Обляков, Черников и Баринов не играют так быстро и эффективно, как в своих клубах, что свидетельствует о недостаточной слаженности внутри команды.
При этом тренер отметил, что действия игроков на поле отличаются от обычных. В первом тайме счет не был открыт, сейчас продолжается второй тайм, и до конца игры осталось менее получаса.
Текстовая трансляция товарищеского матча между Россией и Иорданией доступна на нашем сайте. Вы можете посетить наш сайт, чтобы следить за ходом игры.