Oblyakov: Iordaniya bilan durang afsusli bo‘ldi
Markaziy yarim himoyachi, Rossiya milliy terma jamoasi a’zosi Ivan Oblyakov Iordaniya terma jamoasi bilan BetBoom musobaqasidagi o‘yinni sharhladi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Valeriy Karpinning shogirdlari uzoq vaqt ichida birinchi bor raqib darvozasiga gol ura olishmadi. O‘yin 0:0 hisobida yakunlandi.
Oblyakovning so‘zlariga ko‘ra, g‘alaba qozona olmagani uchun afsusda ekanliklarini bildirdi. Raqib jamoa yaxshi darajada bo‘lgan.
Endi ular Qatar terma jamoasiga tayyorgarlik ko‘rmoqda. Qatar bilan yaqinda o‘yin o‘tkazganliklari sababli raqibni yaxshi bilishlarini ta’kidladi.
BetBoom musobaqasi doirasidagi Qatar bilan o‘yin 7 sentabr kuni bo‘lib o‘tadi. Uchrashuv Er-Rayyan shahrida bo‘lib, Moskva vaqti bilan soat 18:15 da boshlanadi.

Обляков: Ничья с Иорданией была прискорбной
Центральный полузащитник, игрок сборной России Иван Обляков прокомментировал матч с командой Иордании в рамках турнира BetBoom. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Подопечные Валерия Карпина впервые за долгое время не смогли забить гол в ворота соперника. Игра завершилась со счётом 0:0.
По словам Облякова, они сожалеют, что не смогли одержать победу. Соперник был на хорошем уровне.
Сейчас они готовятся к матчу со сборной Катара. Он отметил, что хорошо знают соперника, так как недавно уже играли с Катаром.
Матч с Катаром в рамках турнира BetBoom состоится 7 сентября. Встреча пройдёт в городе Эр-Райян и начнётся в 18:15 по московскому времени.