Krugovoy: Iordaniya bilan o‘yinda kuchli kurash bo‘ldi
Rossiya terma jamoasi himoyachisi Danil Krugovoy Iordaniya bilan o‘tgan BetBoom o‘yini haqida fikrlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uchrashuv 0:0 hisobida durang bilan yakunlandi. Krugovoyning so‘zlariga ko‘ra, Iordaniya kuchli raqib hisoblanadi.
O‘yinda jamoalar bir-biriga qarshi kuchli va jangovar kurash olib bordi. Ular jismonan juda yaxshi tayyorlangan, ammo Rossiya jamoasi ham jismoniy jihatdan ortda qolmadi.
Futbolchi shuningdek, terma jamoa o‘z maydonida o‘ynagani uchun to‘p nazoratini qo‘lga olishi va gol vaziyatlari yaratishi kerakligini ta’kidladi. 7 sentabr kuni Rossiya terma jamoasi Qatar milliy jamoasiga qarshi BetBoom uchrashuvini o‘tkazadi.
O‘yin Moskva vaqti bilan soat 18:15da boshlanadi. Ushbu o‘yinda Rossiya jamoasi g‘alaba uchun barcha imkoniyatlarni ishga solishga intiladi.

Krugovoy: В матче с Иорданией была сильная борьба
Защитник сборной России Данил Круговой поделился своими мыслями о матче BetBoom с Иорданией. Об этом сообщил Euro-football.ru.
Встреча завершилась вничью со счётом 0:0. По словам Кругового, Иордания является сильным соперником.
В игре команды вели сильную и боевую борьбу друг с другом. Они физически очень хорошо подготовлены, но российская команда также не уступала в физической подготовке.
Футболист также подчеркнул, что сборная, играя на своём поле, должна контролировать мяч и создавать голевые моменты. 7 сентября сборная России проведёт матч BetBoom против национальной команды Катара.
Игра начнётся в 18:15 по московскому времени. В этом матче российская команда стремится использовать все возможности для победы.