Lukin: CSKA mavsumni yaxshi boshladi
Uning so‘zlariga ko‘ra, hozirgi vaqtda CSKA yaxshi o‘yinda va mavsumni a’lo darajada boshlagan. Butun jamoa o‘z imkoniyatini to‘liq ishga solmoqda va bor kuchini sarflamoqda.
Lukin jamoaning shu ruhda davom etishiga umid bildirgan. Shuningdek, u CSKA jamoasining kelgusida ham shu darajada muvaffaqiyatli o‘yin ko‘rsatishini istaydi.
Hozirgi paytda Rossiya chempionatida CSKA yetti turdan so‘ng ikkinchi o‘rinda bormoqda. Jamoa 15 ochko to‘plagan bo‘lib, birinchi o‘rindagi jamoadan faqat bitta ochko ortda qolmoqda.
Jamoa bosh murabbiyi shveytsariyalik Fabio Chelestini hisoblanadi. Umuman olganda, CSKAning hozirgi holati va natijalari jamoa uchun ijobiy baholanmoqda.

Лукин: ЦСКА хорошо начал сезон
Защитник московского ЦСКА Матвей Лукин рассказал, что был вдвойне рад, когда его вызвали в сборную в сентябре. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, сейчас ЦСКА показывает хорошую игру и отлично начал сезон. Вся команда полностью использует свои возможности и выкладывается на полную.
Лукин выразил надежду, что команда продолжит в том же духе. Также он хочет, чтобы ЦСКА и в дальнейшем показывал такую же успешную игру.
В настоящее время в чемпионате России ЦСКА занимает второе место после семи туров. Команда набрала 15 очков и отстает от лидера всего на одно очко.
Главным тренером команды является швейцарец Фабио Челестини. В целом, текущее состояние и результаты ЦСКА оцениваются положительно для команды.