Ronaldu Al-Nasr mag‘lubiyatidan keyin fikr bildirdi
«Al-Nasr» Osiyo Chempionlar Ligasi yarim finaliga chiqishda muvaffaqiyatsizlikka uchradi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Saudiya Arabistonining jamoasi yarim finalda «Kavasaki Frontale»ga 2:3 hisobida mag‘lub bo‘ldi. O‘yindan so‘ng, «Al-Nasr» jamoasining yulduz sardori Krishtianu Ronaldu ijtimoiy tarmoqlarda post qoldirdi.
U postda shunday dedi: “Ba’zan orzu kutishi kerak bo‘ladi. Men jamoamiz bilan faxrlanaman va maydonda qo‘ygan barcha harakatlarimiz uchun minnatdorman.
Bizga ishonib, har qadamda qo‘llab-quvvatlagan barcha muxlislarga rahmat. Sizlarning yordamingiz biz uchun butun dunyo degani”.
Hozirda 40 yoshda bo‘lgan Krishtianu Ronaldu bilan «Al-Nasr» jamoasi o‘rtasidagi amaldagi shartnoma iyun oyining oxirigacha mo‘ljallangan. Tez orada portugaliyalik hujumchi o‘zining mehnat shartnomasini yangilashi kutilmoqda.

Роналду высказался после поражения от Аль-Насра
«Аль-Наср» потерпел неудачу в выходе в полуфинал Лиги чемпионов Азии. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Команда из Саудовской Аравии проиграла в полуфинале «Кавасаки Фронтале» со счётом 2:3. После матча капитан и звезда «Аль-Насра» Криштиану Роналду опубликовал пост в социальных сетях.
В своём посте он написал: «Иногда мечтам нужно подождать. Я горжусь нашей командой и благодарен за все усилия, которые мы приложили на поле.
Спасибо всем болельщикам, которые верили в нас и поддерживали на каждом шагу. Ваша поддержка для нас значит весь мир».
В настоящее время действующий контракт Криштиану Роналду с «Аль-Насром» рассчитан до конца июня. В ближайшее время ожидается продление трудового соглашения португальского нападающего.