Saudiya Arabistonining "Al-Nasr" jamoasi markaziy hujumchisi Krishtianu Ronaldu Osiyo Chempionlar Ligasi yarim finalida Yaponiya klubi "Kavasaki Frontale"ga qarshi o‘ynaladigan uchrashuvga tayyorgarlik ko‘rayotgani haqida ijtimoiy tarmoqlardagi sahifasida ma’lum qildi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
40 yoshli portugaliyalik futbolchi o‘z postida "To‘liq e’tibor" deb yozgan. Ushbu o‘yin 30 aprel kuni Saudiya Arabistonida bo‘lib o‘tadi.
Asosiy hakamning dastlabki furi 19:30da Moskva vaqti bilan yangraydi. Hozirgi mavsumda Ronaldu jami 37 ta o‘yinda maydonga tushib, 33 ta gol urdi va 4 ta golga uzatma berdi.
Uning jamoasi ushbu o‘yinda g‘alaba qozonishga intilmoqda va futbolchining fikricha, to‘liq diqqat va kuch sarflash muhim hisoblanadi. Bu o‘yin Osiyo Chempionlar Ligasi musobaqasidagi eng muhim bahslardan biri hisoblanadi.

Короткое сообщение от Роналду перед полуфиналом
Центральный нападающий саудовской команды "Аль-Наср" Криштиану Роналду сообщил на своей странице в социальных сетях, что готовится к полуфинальному матчу Лиги чемпионов Азии против японского клуба "Кавасаки Фронтале". Об этом сообщает Euro-football.ru.
40-летний португальский футболист в своём посте написал "Полное внимание". Эта игра состоится 30 апреля в Саудовской Аравии.
Первый свисток главного судьи прозвучит в 19:30 по московскому времени. В текущем сезоне Роналду провёл в общей сложности 37 матчей, забил 33 гола и отдал 4 результативные передачи.
Его команда стремится к победе в этом матче, и по мнению футболиста, крайне важно проявить полное внимание и приложить максимум усилий. Эта игра считается одним из самых важных матчей в турнире Лиги чемпионов Азии.