Joan Garsiya: Barselona yili quvonch va g‘alaba
Yangi «Barselona» darvozaboni Joan Garsiya joriy mavsumdan kutayotgan umidlari bilan bo‘lishdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Unga ko‘ra, bu yil quvonch va g‘alabalar yili bo‘ladi. Jamoa yuqori natijalarga erishishni maqsad qilgan va buning uchun tinimsiz mehnat qiladi.
Garsiya so‘zlariga ko‘ra, natija albatta keladi va bu jamoa uchun muhim voqea bo‘ladi. O‘tgan mavsumda «Barselona» uchta muhim sovrinni qo‘lga kiritdi: Ispaniya chempioni bo‘ldi, shuningdek, Kubok va Superkubokni qo‘lga kiritdi.
Hozirgi vaqtda kataloniyaliklar La Liga musobaqasida to‘rtinchi o‘rinda turibdi. Ular uchta o‘yindan keyin yetti ochkoga ega.
14 sentyabr kuni «ko‘k-qizil» jamoa «Valensiya» bilan maydonga chiqadi. To‘rtinchi tur o‘yini Moskva vaqti bilan soat 22:00 da boshlanadi.
Ushbu uchrashuv jamoa uchun muhim ahamiyatga ega bo‘lib, muxlislar tomonidan katta qiziqish bilan kutilyapti. Jamoa o‘zining kuchini namoyish etishga tayyor.

Жоан Гарсия: Барселона год радости и побед
Новый вратарь «Барселоны» Жоан Гарсия поделился ожиданиями от текущего сезона. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, этот год будет годом радости и побед. Команда ставит перед собой цель добиться высоких результатов и усердно работает для этого.
По словам Гарсии, результат обязательно придёт, и это будет важным событием для команды. В прошлом сезоне «Барселона» завоевала три важных трофея: стала чемпионом Испании, а также выиграла Кубок и Суперкубок.
В настоящее время каталонцы занимают четвёртое место в Ла Лиге. После трёх матчей у них семь очков.
14 сентября «сине-гранатовые» выйдут на поле против «Валенсии». Игра четвёртого тура начнётся в 22:00 по московскому времени.
Эта встреча имеет большое значение для команды и с большим интересом ожидается болельщиками. Команда готова продемонстрировать свою силу.