Kremoneze murabbiyi: Vardi g‘alabaga chanqoq
Kremoneze jamoasining bosh murabbiyi Davide Nikola ingliz hujumchisi Jeymi Vardini jamoaga qo‘shilishi haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Unga ko‘ra, Vardini imzolash jarayoni oson bo‘lmagan. Nikola va klub prezidenti hujumchiga o‘z loyihalarini taqdim etib, jamoaning maqsadlari haqida gapirishgan.
Shunga qaramay, Vardi hali ham g‘alabaga chanqoq ekanligi ma’lum bo‘lgan. Eslatib o‘tamiz, 38 yoshli hujumchi Vardi so‘nggi yozda 2012 yildan beri o‘ynab kelgan Angliyaning Lester jamoasini tark etdi.
Endi u Kremoneze bilan bir yillik shartnoma imzoladi. Kremoneze jamoasi navbatdagi o‘yinni 15 sentabr kuni o‘tkazadi.
Bu o‘yinda ular A Seriyasining to‘rtinchi turida Verona jamoasi bilan bellashadi. Jamoa yangi mavsumda yaxshi natijalar ko‘rsatishga intilmoqda.

Кремонезе варенье: Варди жаждет победы
Главный тренер команды Кремонезе Давиде Никола высказался о присоединении к команде английского нападающего Джейми Варди. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, процесс подписания Варди был непростым. Никола и президент клуба представили нападающему свои проекты и рассказали о целях команды.
Тем не менее, стало известно, что Варди по-прежнему жаждет побед. Напомним, 38-летний нападающий Варди прошлым летом покинул английский клуб Лестер, за который играл с 2012 года.
Теперь он подписал с Кремонезе контракт на один год. Команда Кремонезе проведет следующий матч 15 сентября.
В этой игре они встретятся с командой Верона в четвертом туре Серии А. Команда стремится показать хорошие результаты в новом сезоне.