PSJ Barkola bilan shartnoma uzaytirishni muhokama qilmoqda
Parijning «PSJ» klubi hujumchisi Bradli Barkola bilan yangi mehnat shartnomasini imzolash masalasini ko‘rib chiqmoqda. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Bu haqda Le Parisien nashri xabar bermoqda. Manbalarning ma’lumotiga ko‘ra, klub rahbariyati, xususan futbol masalalari bo‘yicha maslahatchi Luis Kampush, fransiyalik futbolchi bilan shartnoma muddatini uzaytirish bo‘yicha muzokaralar boshlagan.
Tomonlar o‘rtasida kelishuv kuz oxirigacha amalga oshishi mumkinligi ta’kidlanmoqda. «PSJ» Barkolaga 2030 yilgacha amal qiladigan yangi shartnoma taklif qilmoqda.
23 yoshli hujumchi 2023 yildan beri Parij klubida o‘ynab kelmoqda. O‘tgan mavsumda u barcha turnirlarda jami 64 o‘yinda maydonga tushib, 21 ta gol urgan va 21 ta golga uzatma bergan.

PSJ обсуждает продление контракта с Barkola
Футболист нападения парижского клуба «ПСЖ» Брэдли Баркола рассматривается вопрос о подписании нового трудового контракта. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Об этом сообщает издание Le Parisien. По данным источников, руководство клуба, в частности советник по футбольным вопросам Луис Кампуш, начало переговоры о продлении срока контракта с французским футболистом.
Отмечается, что соглашение между сторонами может быть достигнуто к концу осени. «ПСЖ» предлагает Барколе новый контракт, действующий до 2030 года.
23-летний нападающий играет в парижском клубе с 2023 года. В прошлом сезоне он провёл в общей сложности 64 матча во всех турнирах, забил 21 гол и отдал 21 голевую передачу.