Almatining "Qayrat" jamoasi himoyachisi Yegor Sorokin UEFA Chempionlar Ligasi umumiy bosqichining poyga natijalarini o‘z jamoasi nuqtai nazaridan baholadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U ta’kidlaganidek, olingan poyga yaxshi bo‘ldi. Raqiblar orasida kuchli va ishchan jamoalar bor, shuningdek aniq favoritlar ham mavjud.
Sorokin "Real" Madrid jamoasini taklif qilganimizdan mamnun ekanliklarini bildirib, bu butun Qozog‘istonni quvontiradi dedi. Ular har bir o‘yinda kurashib, yaxshi natijalarga erishishga intilishadi.
Eslatib o‘tamiz, "Qayrat" o‘z maydonida Madridning "Real" jamoasi, "Bryugge", "Olimpiakos" va "Pafos" jamoalari bilan o‘ynaydi. Mehmon sifatida esa "Inter", "Arsenal", "Sporting" va "Kopengagen" jamoalariga qarshi maydonga tushadi.
Ushbu poyga natijalari bilan to‘liq tanishish mumkin bo‘lgan material saytimizda mavjud. Bu o‘yinlar jamoamiz uchun katta sinov va imkoniyat bo‘lib, muxlislarimizni qiziqtiradigan qiziqarli bahslar bo‘lishiga umid qilamiz.

Футболисты Кайрата рады встрече с Реалом
Защитник алматинского "Кайрата" Егор Сорокин оценил результаты жеребьёвки группового этапа Лиги чемпионов УЕФА с точки зрения своей команды. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он отметил, что жеребьёвка прошла хорошо. Среди соперников есть сильные и трудолюбивые команды, а также явные фавориты.
Сорокин выразил радость от приглашения команды "Реал" Мадрид, отметив, что это радует весь Казахстан. Они будут бороться в каждой игре и стремиться к хорошим результатам.
Напомним, что "Кайрат" сыграет на своём поле с мадридским "Реалом", а также с командами "Брюгге", "Олимпиакос" и "Пафос". В гостях же команда встретится с "Интером", "Арсеналом", "Спортингом" и "Копенгагеном".
Полный материал с результатами жеребьёвки доступен на нашем сайте. Эти игры станут серьёзным испытанием и возможностью для нашей команды, и мы надеемся, что они будут интересными матчами, привлекающими внимание наших болельщиков.