Palmer sog‘ligi sababli «Chelsi» o‘yinida qatnashmasligi mumkin
Hujumchi yarim himoyachi Ko‘l Palmer yaqin oradagi «Chelsi» jamoasining o‘yinida ishtirok etmasligi mumkin. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Goal portali jurnalistlari klub tomonidan e’lon qilingan mashg‘ulotlar tasvirlarida Palmerning yo‘qligiga e’tibor qaratishdi. Taxmin qilinishicha, jamoa sardori hali mashg‘ulotlarni tiklamagan.
Ma’lum bo‘lishicha, Ko‘l Palmer sog‘liq muammolari sababli Angliya chempionatining so‘nggi ikki o‘yinida maydonga tushmagan. «Chelsi» jamoasi keyingi o‘yinini 13 sentabr, shanba kuni o‘tkazadi.
Bu o‘yinda Enzo Mareski boshqaruvidagi jamoa «Brentford»ga qarshi safarda maydonga chiqadi. Hozirgi vaqtda «Chelsi» Angliya Premer-ligasining jadvallarida uch o‘yin natijasiga ko‘ra yetti ochko bilan ikkinchi o‘rinni egallab turibdi.
Jamoaning yetakchi futbolchisining mashg‘ulotlarda qatnashmasligi uning yaqin oradagi o‘yinda maydonga tushmasligi ehtimolini oshiradi. Bu esa «Chelsi» uchun muhim o‘yinda jamoa tarkibida o‘zgarishlar yuz berishi mumkinligini bildiradi.

Палмер может не принять участие в матче «Челси» из-за проблем со здоровьем
Нападающий полузащитник Коул Палмер может не принять участие в ближайшем матче команды «Челси». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Журналисты портала Goal обратили внимание на отсутствие Палмера на опубликованных клубом фотографиях с тренировок. Предполагается, что капитан команды еще не восстановился после травмы.
Известно, что Коул Палмер не выходил на поле в последних двух матчах чемпионата Англии из-за проблем со здоровьем. Следующий матч «Челси» состоится 13 сентября, в субботу.
В этой игре команда под руководством Энцо Марески сыграет на выезде против «Брентфорда». В настоящее время «Челси» занимает второе место в таблице Английской Премьер-лиги с семью очками после трех сыгранных матчей.
Отсутствие ведущего футболиста команды на тренировках увеличивает вероятность того, что он не выйдет на поле в ближайшем матче. Это может привести к изменениям в составе «Челси» в важной игре.