Yarim himoyachi Jud Bellingem «Real» jamoasi bilan mashg‘ulotlarni tikladi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Yozda ingliz futbolchisi yelka muammolari sabab jarrohlik amaliyoti o‘tkazgan edi. Shu vaqtdan beri Bellingem tiklanish jarayonida edi.
Mashg‘ulotlar qayta boshlangach, 22 yoshli futbolchi ijtimoiy tarmoqlarda bayonot berdi. U «Sakkiz hafta.
Qaytadan maydonda, aka-ukalar bilan!» deb yozdi. Shuni ta’kidlash lozimki, «Real» so‘nggi uch turda Ispaniya La Ligasi bahslarida maksimal ball, ya’ni to‘qqiz ochko to‘pladi.
Jamoa bosh murabbiyi Xabi Alonso rahbarligida keyingi o‘yin 13 sentabr, shanba kuni, «Real Sosiedad»ga qarshi mezbon maydonida bo‘lib o‘tadi.

Джуд Беллингем вернулся на поле после операции
Полузащитник Джуд Беллингем восстановился после травмы и возобновил тренировки с командой «Реал». Об этом сообщил Euro-football.ru.
Летом английский футболист перенес операцию из-за проблем с плечом. С тех пор Беллингем проходил процесс восстановления.
После возобновления тренировок 22-летний футболист сделал заявление в социальных сетях. Он написал: «Восемь недель.
Снова на поле, с братьями!» Следует отметить, что «Реал» в последних трех турах чемпионата Испании Ла Лиги набрал максимальное количество очков — девять.
Следующий матч под руководством главного тренера Хаби Алонсо состоится 13 сентября, в субботу, на домашнем поле против «Реал Сосьедад».