Shkrinyar Milan klubiga o‘tishi mumkinligini aytdi
Fenerbahche jamoasining markaziy himoyachisi Milan Shkrinyar "Milan" klubiga o‘tishi mumkinligi haqidagi savolga javob berdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Slovakiyalik futbolchi Rossoneyri bilan hech qanday muzokaralar olib bormaganini tan oldi, biroq kelajakda jamoaga o‘tish ehtimolini inkor etmadi. U shunday dedi: "Men hech qachon Milan bilan gaplashmaganman, klub bilan hech qanday aloqam bo‘lmagan.
Mening agentim ham qiziqish haqida xabardor emas. Lekin hech narsa mumkin emas deb aytib bo‘lmaydi.
Hech qachon hech qachon demang. Ko‘ramiz, nima bo‘lishini".
Milan Shkrinyar 2017 yildan 2023 yilgacha Milanning Inter klubida o‘ynagan, so‘ngra erkin agent sifatida PSJga o‘tgan. O‘tgan yozda Fenerbahche uni parijliklardan 6 million yevroga sotib olgan.
Bu transfer futbolchining faoliyatida yangi bosqichni boshlab berdi va uning jamoaga qo‘shilishi klub uchun muhim voqea bo‘ldi. Shkrinyarning kelajakdagi harakatlari futbol muxlislari tomonidan diqqat bilan kuzatilmoqda.

Шкринар заявил о возможном переходе в клуб Милан
Центральный защитник команды Фенербахче Милан Шкриньяр ответил на вопрос о возможном переходе в клуб «Милан». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Словацкий футболист признался, что не вел никаких переговоров с Россонери, однако не исключил возможность перехода в команду в будущем. Он сказал: «Я никогда не разговаривал с Миланом, у меня не было никаких связей с клубом.
Мой агент также не в курсе интереса. Но нельзя сказать, что ничего невозможного нет.
Никогда не говори никогда. Посмотрим, что будет».
Милан Шкриньяр играл за Интер Милан с 2017 по 2023 год, затем перешел в ПСЖ в статусе свободного агента. Прошлым летом Фенербахче купил его у парижан за 6 миллионов евро.
Этот трансфер стал новым этапом в карьере футболиста и важным событием для клуба. Дальнейшие действия Шкриньяра внимательно отслеживаются футбольными болельщиками.